odchudzanie

Pośród produktów zarejestrowanych jako suplement diety pojawiła się nowa herbatka ziołowa, Slim Herbal System. Produkt wykorzystuje sprawdzony, sześciofazowy system odchudzania, który reguluje metabolizm i wchłanianie tłuszczu. Receptura herbatki ziołowej została opracowana przez ekspertów Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych.

Co otrzymujemy, kupując zestaw herbat Slim Herbal System?

Zestaw zawiera 6 opakowań, w którym znajdziemy 25 saszetek herbaty (jedna saszetka to 2,5 grama). Każde opakowanie ma inny skład, skomponowany w taki sposób, aby odpowiednio wspomagać proces odchudzania. Produkt został zarejestrowany jako suplement diety, a o jego skuteczności świadczy receptura opracowana specjalnie przez ekspertów z Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Szczegółowy skład każdego opakowania znajduje się na www.slim-system.pl.

Jak herbata Slim Herbal System wspomaga odchudzanie?

Składniki herbatki działają na pracę układu trawiennego oraz usuwają nadmiar wody z organizmu. Regulują perystaltykę oraz pracę jelit. Pobudzają organizm oraz metabolizm, a także przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i ograniczają wchłanianie tłuszczów z pożywienia.

Każdy z tych procesów jest nasilony w różnych etapach stosowania herbatki.

Jak stosować Slim Herbal System?

Zastosowanie herbatki obejmuje trzy etapy, które mają za zadanie działać na organizm i znacząco wspomagać proces odchudzania.

 

I ETAP – PORANEK

Faza 1

Zaczynamy od oczyszczania jelit, czyli detoksu. Herbatka składająca się m.in. z ziela bratka, owocu czarnej porzeczki i korzenia mniszka.

Herbatkę należy wypić pomiędzy godziną 8.00 a 10.00.

Faza 2

Kolej na pobudzenie i dostarczenie energii. Pijemy herbatkę, w składzie której znajdziemy m.in. yerba mate, owoc głogu i czerwoną herbatę. Napar należy spożyć pomiędzy godziną 10.00 a 12.00, po drugim śniadaniu.

 

II ETAP – POPOŁUDNIE

Faza 3

Poprawiamy metabolizm i usuwamy nadmiar wody z organizmu. W składzie herbatki znajduje się m.in. liść pokrzywy i owoc jałowca. Herbatkę pijemy pomiędzy godziną 12.00 a 14.00

Faza 4

Czas na zmniejszenie wchłaniania tłuszczu oraz przyspieszenie spalania. Napar pijemy po obiedzie, pomiędzy godziną 14.00 a 16.00. W saszetce znajduje się m.in. korzeń pokrzywy indyjskiej i kłącze perzu.

 

III ETAP – WIECZÓR

Faza 5

Pijemy herbatkę, w skład której wchodzi m.in. morwa biała i zielona herbata. Zmniejszamy dzięki niej łaknienie i blokujemy wchłanianie węglowodanów. Napar spożywamy pomiędzy godziną 16.00 a 18.00.

Faza 6

W końcu przychodzi czas na wyciszenie i stabilizację poziomu cukru. Napar pijemy przed kolacją, w godzinach od 18.00 do 21.00. W składzie znajduje się m.in. liść melasy i cynamon.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/01/herbata-odchudzajaca-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/01/herbata-odchudzajaca-420x280.jpgBeauty WomenOdchudzaniedieta,herbata,odchudzanie,zdrowiePośród produktów zarejestrowanych jako suplement diety pojawiła się nowa herbatka ziołowa, Slim Herbal System. Produkt wykorzystuje sprawdzony, sześciofazowy system odchudzania, który reguluje metabolizm i wchłanianie tłuszczu. Receptura herbatki ziołowej została opracowana przez ekspertów Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Co otrzymujemy, kupując zestaw herbat Slim Herbal System? Zestaw zawiera 6 opakowań,...