uroda

Przez ostatnie lata świadomość kobiet w kwestiach ginekologicznych znacząco wzrosła i poza regularnym wykonywaniem badań profilaktycznych, przywiązują one także uwagę do wyglądu okolic intymnych. Podniesieniem walorów estetycznych tych miejsc zajmuje się ginekologia estetyczna, która proponuje kobietom nowoczesne zabiegi bezinwazyjne, wykonywane laserem Mona Lisa.

Zalety lasera Mona Lisa

Urządzenie zostało stworzone po to, żeby dbać o zdrowie i piękno intymne kobiet. Walorem lasera jest unikalność, polegająca na skierowaniu jego funckji na rozwiązywanie problemów zdrowotnych i estetycznych pochwy.

Nie tylko estetyka…

Należy pamiętać, że naruszone normy estetyczne mogą wynikać z anatomicznej budowy kobiety – predyspozycji genetycznych, ale mogą być także skutkiem wielu porodów, menopauzy i nadmiernego przyrostu masy ciała. We wszystkich tych przypadkach, poza nieatrakcyjnym wyglądem miejsc intymnych, w grę wchodzą także problemy zdrowotne i dyskomfort. Najczęściej sygnalizowane problemy to: obniżenie poziomu doznać seksualnych, nietrzymanie moczu, większa wrażliwość na uszkodzenia i urazy, brak komfortu na codzień, np. przy uprawianiu sportu.

Rozwiązanie – laser Mona Lisa

Laser Mona Lisa w Gdańsku zapewnia obkurczenie pochwy, odbudowę błony śluzowej, nawilżenie i poprawę elastyczności pochwy, redukcję nietrzymania moczu. Zabieg Mona Lisa Touch wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy wyposażoej w skaner. Na skutek działania energii lasera dochodzi do obkurczania się kolagenu w tkance, a błona śluzowa staje się bardziej napięta. Dzięki precyzyjnym mikrourazom powstają nowe, młode komórki i gruczoły. Wpływa to na odbudowę pochwy i błony śluzowej, dochodzi do samoregeneracji.

Za pomocą lasera Mona Lisa wykonuje się także zabieg rehabilitacji po porodzie. Już po miesiącu pochwa wraca do rozmiaru sprzed porodu, jest lepiej nawilżona i ciaśniejsza. Urządzenia używa się również do plastyki warg sromowych, w trakcie której usuwane lub zmiejszane są deformacje i asymetrie warg sromowych.

Zabieg Mona Lisa Touch poprawiją wyglą miejsc intymnych, ale (co jest równie ważne) także stan i komfort psychiczny kobiet. Po zabiegu wzrosta poczucie własnej wartości i kobiecości. Gwarantuje on podniesienie jakości życia seksulanego i zlikwidowanie problemów związanych z wykonywaniem codziennych czynności.

Laser Mona Lisa pozwala bezinwazyjnie pozbyć się problemów natury ginekologicznej, do tej pory leczonych operacyjnie.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/01/Mona-Lisa-Gdańsk-1200x1200.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/01/Mona-Lisa-Gdańsk-420x420.jpgBeauty WomenUrodalaser,uroda,zdrowiePrzez ostatnie lata świadomość kobiet w kwestiach ginekologicznych znacząco wzrosła i poza regularnym wykonywaniem badań profilaktycznych, przywiązują one także uwagę do wyglądu okolic intymnych. Podniesieniem walorów estetycznych tych miejsc zajmuje się ginekologia estetyczna, która proponuje kobietom nowoczesne zabiegi bezinwazyjne, wykonywane laserem Mona Lisa. Zalety lasera Mona Lisa Urządzenie zostało stworzone po...