Niejedna z Was zadaje sobie pytanie „, czy w tym kolorze jest mi dobrze?”. Kolory dla niektórych z nas mogą być czarną magią! Wyjście poza kolorową strefę komfortu może okazać się ciężkim zadaniem, jednak może będzie to nota za styl?

A co jeśli chodzi o kolor odpowiedni do Twojej karnacji? Jak dobrać barwy, nie tylko stroju kąpielowego, by współgrała z naszą cerą? Mamy teraz tyle możliwości! W tym artykule pomożemy rozwiązać Ci to trudne zadanie!

Określ się!

Spójrz na swoje ręce, one prawdę powiedzą! Zastanów się nad odcieniem Twojej karnacji. Należysz do tych, które nigdy się nie opalają, a może niezależnie od pory roku masz pięknie ciemną skórę? Jeśli określisz już swój odcień, dobieraj kolory, by nie zginąć w tłumie! Jak?

Córka piekarza

Dziś skupimy się na kobietach o karnacji jasnej niczym ściana. Rude, blond lub jasnobrązowe włosy? Piegi? Powinnaś zakładać kolory, które będą się wyraźnie kontrastować. To sprawi, że wniesiesz sporo barwy do swojego życia i nie będziesz wyglądać jak jasna plama na tle kolorowych ludzi.

Jakie kolory Ci służą?

Dobór odpowiednich kolorów kostiumów dla jasnej karnacji skóry oznacza, że bez względu na krój kostiumu możesz czuć się w nim pewnie i wyglądać świetnie! Najlepszymi kolorami dla Ciebie będą:

Ostre barwy: weź pod uwagę ciemne kolory takie jak granatowy i czarne, będą bardzo korzystnie wyglądać blisko ciała o jasnej karnacji. Pamiętaj, że musisz zadbać o to, aby kolor był wyrazisty, rzucający się w oczy, ciemny! Wypłowiałe odcienie ciemnych kolorów, nie będą tak dobrze kontrastować się z Twoją skórą.

Chłodne odcienie: różowy, turkus i chabrowy również będą dobrym wyborem. Będziesz wyglądać dostojnie w nich dostojnie, dodatkowo podkreślą Twoje skandynawskie rysy.

Czego unikać?

Delikatnych, pastelowych kolorów, które zgubią się na Twojej skórze. Tak samo uważaj na neutralne barwy. Unikaj bieli i jasnego beżu!

Jeśli chodzi o czerwony – mówi się, że świetnie współgra z bladą twarzą, jednak zapominamy, że nie każdy odcień czerwieni pasuję! Burgund i ciemne bordo świetnie sprawdzi się przy alabastrowej cerze!

Wzory? Jesteśmy na tak!

Często zastanawiacie się, czy osoby z jasną karnacją mogą nosić nadruki i wzorzyste stroje kąpielowe. Podpowiadamy, mogą!
Jeśli przypadnie nam do gustu wzorzysty kostium, warto wziąć pod uwagę ich kolory.

W zależności od karnacji naszej skóry wybierz takie, które łączą w sobie wyżej wymienione kolory. Wzory spowodują, że strój przyciągnie wzrok, co szczególnie polecamy Panią z krąglejszymi kształtami!

Oczywiście, jeśli jesteś, „bladą skórą” nie oznacza to, że musisz wyrzucić wszystkie jasne ciuchy ze swojej szafy. Pamiętaj, że musisz nauczyć się dobierać kolory do siebie. W przypadku jasnej cery jest to znacznie trudniejsze niż jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką ciemnej karnacji.

Pamiętaj, najlepszą metodą jest stworzenie bazy, czyli oparcie swojego stroju na ciemnym kolorze!

Wiosna to idealna pora, aby zacząć zastanawiać się nad idealnym strojem. Piękna pogoda to element, który powinien Cię do tego zachęcić. Strój, którego szukasz, z pewnością znajdziesz na sklepgwinner.pl. Wejdź i sprawdź!

Beauty WomenModalato,moda,strój kąpielowyNiejedna z Was zadaje sobie pytanie „, czy w tym kolorze jest mi dobrze?”. Kolory dla niektórych z nas mogą być czarną magią! Wyjście poza kolorową strefę komfortu może okazać się ciężkim zadaniem, jednak może będzie to nota za styl? A co jeśli chodzi o kolor odpowiedni do Twojej karnacji?...