bezpieczeństwo

Nieustający rozwój technologii daje duże możliwości. Wraz z pojawianiem się coraz nowszych i skuteczniejszych programów chroniących dane, wzrasta również dostępność złośliwych oprogramowań szpiegujących. Dlatego warto zabezpieczyć swój telefon przed wyciekiem danych, sięgając po bezpieczny komunikator.

Wiele podmiotów pragnie Twoich danych – nie pozwól im na to

Część informacji o naszej obecności w sieci jest udostępniana innym osobom za naszą zgodą. Agencje reklamowe oraz inne korporacje pytają o zgodę przetwarzania naszych danych w chwili korzystania z usług różnych firm i sklepów. Godzimy się także na dostęp różnego rodzaju aplikacji do lokalizacji, mikrofonu czy innych funkcjonalności telefonu. Robimy to po to, aby ułatwić programom spełnianie ich zadań i realizowanie usług.

Jednak czasami dochodzi do sytuacji, w której programy szpiegujące, nie pytając o naszą zgodę, korzystają z naszych danych. Rejestrują ekran telefonu, przez co mogą dostać się do aplikacji bankowych czy poufnych konwersacji.

Bezpieczny komunikator to zaszyfrowana baza danych i kontrola bezpieczeństwa

O ile do tego, że jesteśmy obserwowani w Internecie, zdążyliśmy się przyzwyczaić, o tyle do podglądania naszych prywatnych wiadomości – nie. To, że agencje śledzą nas w sieci i zdobywają informacje o tym, co lubimy, a czego nie, jest przez część osób akceptowane. Inaczej wygląda sytuacja, w której ktoś podgląda nasze prywatne konwersacje. Na szczęście jest sposób na to, aby zabezpieczyć się przed złośliwym oprogramowaniem.

Wybór bezpiecznego komunikatora jest linią obrony przed programami szpiegującymi. Dzięki nim nasze poufne informacje nie wypływają poza obręb rozmówców. Dzięki temu nikt nie może ich wykorzystać do niecnych celów. Bezpieczne aplikacje są w stanie również ustrzec użytkowników przed śledzeniem, nagrywaniem ich ekranów oraz przechwytywaniem połączeń.

Bezpieczne narzędzie, które rewolucjonizuje świat komunikacji internetowej

Komunikator, który cieszy się światową renomą i jest uznawany za jedno z najlepszych rozwiązań na rynku komunikacji, to UseCrypt Messenger. Aplikacja ta jest w stanie wykryć obecność złośliwego oprogramowania w urządzeniu. Automatycznie blokuje wysyłanie wiadomości oraz ostrzega użytkownika o funkcjach telefonu, do których oprogramowanie szpiegujące uzyskało dostęp. Jest to narzędzie godne zaufania. Serwery komunikatora nie przechowują żadnych danych ani informacji o użytkowniku czy jego rozmówcach.

To nie koniec możliwości, jakie daje UseCrypt Messenger. Komunikator posługuje się szyfrowaniem end-to-end, czyli umożliwia odszyfrowanie zaadresowanej treści wiadomości wyłącznie osobom biorącym udział w danej konwersacji. W przypadku kradzieży telefonu, a nawet oddania go do serwisu, użytkownik ma pewność, że nikt nie będzie miał dostępu do jego korespondencji. Jak to możliwe? To zasługa niezależnego hasła, tzw. passcode. Z racji tego, że kod dostępu różni się od tego, który zabezpiecza system operacyjny, dane nadal będą bezpieczne.

#UseCrypt #UseCryptMessenger #UseCryptOpinie

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2021/06/safe-1200x800.jpeghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2021/06/safe-420x280.jpegBeauty WomenLifestylebezpieczeństwo,internet,lifestyleNieustający rozwój technologii daje duże możliwości. Wraz z pojawianiem się coraz nowszych i skuteczniejszych programów chroniących dane, wzrasta również dostępność złośliwych oprogramowań szpiegujących. Dlatego warto zabezpieczyć swój telefon przed wyciekiem danych, sięgając po bezpieczny komunikator. Wiele podmiotów pragnie Twoich danych – nie pozwól im na to Część informacji o naszej obecności...