bielizna

Niekiedy, trwając w wieloletnim związku, kobieta przestaje zwracać uwagę, na to, jaką bieliznę nosi. Najczęściej wybieramy bieliznę, w której wygodnie się czujemy. Jednakże ta sytuacja może sprawić, że spadnie kobiecy poziom atrakcyjności, zwłaszcza w relacjach intymnych z partnerem. Jaką bieliznę wybierać, aby była zarówno wygodna, jak i seksowna?

Atrakcyjne, ponętne damskie fatałaszki pobudzają i rozpalają mężczyzn. Jeżeli chcesz sprawić w sypialni przyjemność swemu mężczyźnie warto wiedzieć, jaką bieliznę wybierać, a jakiej starać się unikać.

Mężczyźni są z Marsa…

Prawdą jest, że mężczyźni mają zupełnie inne poglądy aniżeli kobiety. Sporna kwestia może dotyczyć, więc również wyboru bielizny. Panie decydują się najchętniej na bawełniane majtki w postaci bokserem, zaś panowie myślą o skąpych stringach. W tej sytuacji najważniejsze jest znaleźć złoty środek. Wybierz majteczki, które zarówno będą podkreślać Twoją figurę, jak i też będą wygodne i komfortowe. Oczywiście na specjalne okazje warto mieć również w szafie parę koronkowych fig, które bez wątpienia spodobają się twojemu partnerowi.

Bielizna podniesie temperaturę w sypialni

Jeżeli nie przywiązujesz uwagi do swego wyglądu, a już całkiem nie zwracasz uwagi na bieliznę, musisz wiedzieć, że jest to błąd. Elegancka, a wręcz erotyczna bielizna sprawia, że kobieta w oczach mężczyzny staje się piękniejsza i bardziej pociągająca. Oczywiście warto stawiać na wygodę, lecz kobiety doskonale wiedzą, że zbyt luźne figi, czy źle dopasowany biustonosz źle przedstawia je w oczach mężczyzn. Brzydka bielizna może wręcz odbierać mężczyźnie ochotę na erotyczne zbliżenie.

Bielizna to prawdziwy bodziec seksualny

Jaka bielizna kręci mężczyzn a zarazem podoba się kobietom? Otóż wielu decyduje się na bieliznę w kolorze czerwonym. Jednakże kolor to nie wszystko. Warto wybierać bieliznę elegancką, seksowną, a jednocześnie delikatną i wygodną. I na taką właśnie stawia większość pań. Chcą one czuć się atrakcyjnie i kobieco, ale jednocześnie pragną zachować wygodę i cieszyć się nieskrępowanymi ruchami, na co dzień. Bądźmy, więc atrakcyjne nie tylko dla swoich partnerów, ale również dla samych siebie. Dzięki temu podniesiemy własne poczucie wartości, a to przyniesie pożądane konsekwencje nie tylko w sypialni, ale i w codziennym życiu.

Więcej na esensa.pl

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/03/bielizna-1200x801.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/03/bielizna-420x280.jpgBeauty WomenModabielizna,kobieta,modaNiekiedy, trwając w wieloletnim związku, kobieta przestaje zwracać uwagę, na to, jaką bieliznę nosi. Najczęściej wybieramy bieliznę, w której wygodnie się czujemy. Jednakże ta sytuacja może sprawić, że spadnie kobiecy poziom atrakcyjności, zwłaszcza w relacjach intymnych z partnerem. Jaką bieliznę wybierać, aby była zarówno wygodna, jak i seksowna? Atrakcyjne, ponętne...