Od kilkunastu lat w mediach i na portalach społecznościowych można spotkać się z określeniem „zima stulecia”. Słyszy się to na początku każdego sezonu jesienno-zimowego.

Czy to jest prawdą, mało osób sprawdza ale nie zmienia to faktu, że co roku synoptycy zapowiadają mrozy i śnieg. Znając polski klimat większość ludzi jest przygotowana i zaopatrzona w najlepsze produkty, które pozwalają przetrwać ten ciężki okres. Również półki sklepowe uginają się od kozaków Baldowski z najnowszej, zimowej kolekcji.

Mrozy lepiej przeżyć na obcasie

Niewiele osób o tym wie ale chodzenie na obcasach w zimie wpływa korzystnie na zdrowie. Większość obuwia bowiem posiada lekką platformę izolującą podeszwę właściwą od ziemi, dzięki czemu mróz i wilgoć potrzebują więcej czasu na przedostanie się do wnętrza buta. Kozaki Baldowski charakteryzują się wysoką elegancją i klasą. Są propozycją dla pań, które zwracają szczególną uwagę na fason buta. Projektanci zajmujący się projektami dla marki dbają o to, aby stopa kobieca wyglądała w nich zgrabnie, a figura przybierała odpowiednich walorów. Kozaki Baldowski posiadają doskonały, nowoczesny design, który wpasowuje się w polski, nowoczesny trend. Jest to lekki powrót do poprzednich lat, z delikatnymi zmianami, które działają na korzyść całego projektu.

Moda i elegancja

Kolorem, który nigdy nie wychodzi z mody jest czarny. Pasuje on na każdą okazję i nie-okazję, sprawiając, że osoba go nosząca staje się elegancka i stonowana. Zimą kolor czarny, to wymarzony kolor obuwia, ponieważ nie widać na nim zbyt wielu zabrudzeń i drobnych zanieczyszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje jeden model kozaków Baldowski. Jest on połączeniem klasycznego obcasa na słupku z delikatnym materiałem. Ze względu na optymalną wysokość podwyższenia, osoba je nosząca nie jest narażona na dyskomfort związany z obciążeniem, które całkowicie przypada na przednią część stopy. Buty w całości wykonane są z najwyższej jakości materiałów i sięgają przed kolano.

Materiały grzejące

Jednym z głównych materiałów wykorzystywanym podczas produkowania kozaków Baldowski jest skóra naturalna. Największa jej zaleta to zdolność do perfekcyjnego utrzymywania ciepła wewnątrz buta, nawet, jeśli temperatura spadnie sporo poniżej zera. Jeśli dobrze się o nią zadba potrafi posłużyć wiele sezonów, bez potrzebnych wizyt u szewca. Kozaki Baldowski posiadają ponadczasowy styl, dlatego nie należy martwić się o to, że wyjdą one z mody.

Stonowane barwy

Od zawsze najmodniejszymi kolorami wśród obuwia zimowego są te ciemne, które w mniejszym stopniu są narażone na zabrudzenia. Doskonałym tego przykładem są kozaki Baldowski na szpilce. Większość modeli jest czarna, dlatego też można je nosić codziennie nie bojąc się o późniejsze czyszczenie ich.

Pielęgnacja butów

Ze względu na to, że skóra jest materiałem, który wymaga uwagi, posiadaczkom i posiadaczom obuwia z niej wykonanego poleca się zwrócenie szczególnej uwagi, zwłaszcza w sezonie zimowym, na jej pielęgnacje. Wystarczy raz na jakiś czas ( w miarę potrzeby) przecierać je lekko zwilżoną ściereczką, aby pozbyć się z ich powierzchni soli i błota pośniegowego. Ponadto warto jest zainwestować w preparat konserwujący do skóry. Posiada on w sobie niezbędne witaminy, które pod wpływem nacisku wnikają wewnątrz kozaków Baldowski wykonanych ze skóry naturalnej i głęboko je nawilżają. Zamiennie można stosować spraye do obuwia skórzanego podtrzymującego kolor i poprawiają odporność na wilgoć. Stosując powyższe wskazówki można w prosty sposób przedłużyć żywotność swoich butów.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/kissing-couple-1209043_640.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/kissing-couple-1209043_640-420x280.jpgBeauty WomenLifestylebuty,styl,zimaOd kilkunastu lat w mediach i na portalach społecznościowych można spotkać się z określeniem „zima stulecia”. Słyszy się to na początku każdego sezonu jesienno-zimowego. Czy to jest prawdą, mało osób sprawdza ale nie zmienia to faktu, że co roku synoptycy zapowiadają mrozy i śnieg. Znając polski klimat większość ludzi jest...