płaszcze

Biały puch, lekki mróz, a do tego miasta rozświetlone mnóstwem świątecznych światełek. Taki obraz zimy obserwujemy zazwyczaj w filmach i teledyskach. Jednak często ta pora roku kojarzy nam się przede wszystkim z zimnem, chlapą i ogólnie niechęcią do jakiegokolwiek wyjścia z domu. Klimatu co prawda nie zmienimy, ale podejście do niego jak najbardziej możemy! Podstawą jest odpowiedni ubiór, dlatego w swoich stylizacjach musimy pamiętać przede wszystkim o cieple i wygodzie. Pamiętaj o kilku kwestiach i ciesz się zimą na całego, wykorzystując jej magię!

Ciepłe ubrania są w modzie!

Na cieniutkie bluzeczki i sukienki przyjdzie jeszcze czas, teraz trzeba zdecydowanie postawić na coś grubszego. Nie sposób ubrać się modnie, cały dzień marznąć i wylądować następnego dnia z antybiotykiem w łóżku. Z resztą, ubrać się ciepło, nie znaczy, że nie może być to modne! Każdy sezon charakteryzuje się  innymi fasonami. Zima to zdecydowanie czas grubych swetrów -im większe i z grubszej dzianiny, tym lepiej. Ogromny wybór krojów, wzorów i kolorów sprawia, że każda z nas znajdzie coś dla siebie. Oczywiście, to, że jest zimno nie oznacza, że mamy zrezygnować z sukienek. Wybierajmy po prostu te z grubego materiału -popularne stały się sweterkowe modele, a także w formie długiej bluzy. W swoich stylizacjach pamiętajmy także o bardzo dobrze sprawdzającej się w tym okresie warstwowości. Polega na wybieraniu sweterków, bluz, marynarek, które sprawdzą się w razie chłodu, a gdy zrobi się cieplej (np. w pomieszczeniach), możemy bez problemu zdjąć.

Wielkie wyjście… na zewnątrz

Wybranie odpowiedniej stylizacji to jedno, ale pamiętajmy, że jej nieodzownymi zimowymi elementami są ciepłe buty i odzież wierzchnia. W obu przypadkach liczy się ciepło. Decydując się na buty, przede wszystkim powinnyśmy sprawdzić czy są wykonane z dobrego materiału. To podstawa, ponieważ o tej porze roku zimno to jedno, ale dochodzi do tego jeszcze wilgoć. Wodoodporne modele sprawdzą się na roztopionym śniegu, a także przechodząc pomiędzy kałużami. Ważne jest też ocieplenie butów. Podobnie jak w górnej części stawiamy na ciepły sweter, dający warstwę izolującą, tutaj możemy postawić na kożuszek, futerko lub inny grubszy materiał. Wybieranie okrycia również nie należy do najłatwiejszych. Są zwolenniczki eleganckich płaszczy, które wyglądają naprawdę świetnie nadając klasy i wyniosłości. Jednak wybierajmy te wykonane z grubego materiału, najlepiej z dodatkową podszewką. Podobna kwestia tyczy się kurtek. Stawiając na dłuższe modele, najlepiej z kapturem na pewno nie będziemy żałować.

W ramach uzupełnienia

Już od początku jesieni do gry wchodzą czapki i szaliki. Początkowo wykonane z cieńszych materiałów, później te, które zawierają nieco grubsze sploty. Niektóre kobiety je kochają, inne niekoniecznie, ale jedno jest pewno -zimą odgrywają szczególną rolę. Niezależnie od tego jak grubą kurtkę wybierzemy, aby uzyskać pełną ochronę przed zimnem górnych części ciała należy zaopatrzyć się w grubą czapkę i szalik. Podobnie jak w przypadku swetrów, mamy cały szereg możliwości jeśli chodzi o ich fason. Różny splot, różny materiał, kolor i wzór zapewniają dowolną kombinację. Nawet najbardziej wybredne kobiety powinny znaleźć coś dla siebie. W ramach uzupełnienia pamiętajmy także o rękawiczkach. Jak widać ciepło ubrane możemy być od stup do głów… a nawet do koniuszków palców. Z takim przygotowaniem, zima nam niestraszna!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2020/01/sweatshirts-428607_1280-1200x794.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2020/01/sweatshirts-428607_1280-420x278.jpgBeauty WomenModamoda,ubrania,zimaBiały puch, lekki mróz, a do tego miasta rozświetlone mnóstwem świątecznych światełek. Taki obraz zimy obserwujemy zazwyczaj w filmach i teledyskach. Jednak często ta pora roku kojarzy nam się przede wszystkim z zimnem, chlapą i ogólnie niechęcią do jakiegokolwiek wyjścia z domu. Klimatu co prawda nie zmienimy, ale podejście...