herbata

Jak powszechnie wiadomo, nie wynaleziono jeszcze leku, który w stu procentach byłby w stanie wyleczyć raka. Najbardziej znana jest oczywiście chemioterapia. Niesie ona niestety za sobą wiele negatywnych efektów ubocznych, między innymi nudności i wymioty, biegunkę oraz zaparcia. Niewiele natomiast mówi się o medycynie naturalnej, która oprócz tego, że jest skuteczna – nie wpływa negatywnie na nasze ciało.

Przede wszystkim jednak nie odbija się negatywnie na naszej psychice, której dobry stan jest bardzo ważny w trakcie choroby. Przy zrezygnowaniu i depresji szanse na pokonanie choroby drastycznie spadają! Co zatem powinieneś zrobić?

Sięgnij po lekarstwo z natury!

Wiele źródeł podaje owoc flaszowca miękkociernistego, zwanego inaczej „soursop”, jako naturalny lek na raka. Niektóre źródła informują, że jest on 10 tysięcy razy skuteczniejszy w zwalczaniu 21 odmian raka od chemioterapii!

Owoce te posiadają wiele witamin i świetnie chronią nasz system immunologiczny. Oprócz tego pomagają w leczeniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, oraz obniżają ciśnienie krwi i rozszerzają naczynia krwionośne.

Nie należy również zapominać o wpływie tej rośliny na nasz stan duchowy. Owoc flaszowca ma działanie antydepresyjne, pomaga obniżyć stres i złagodzić zaburzenia nerwowe. W jakich postaciach możemy go spotkać?

Coraz popularniejsze jest połączenie soursopu z zieloną herbatą, która również ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Genialny pomysł, prawda? Dzięki niemu każdy może sięgnąć po to, co najlepsze!

Zastanawiasz się, gdzie możesz dostać taką mieszankę?

Mam odpowiedź na nurtujące cię pytanie! Wystarczy odwiedzić sklep internetowy www.herbatazcejlonu.pl. Posiada on wiele różnych produktów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeden z nich to właśnie Soursop Green Tea.

Herbata ta jest znana przede wszystkim ze swojego wyjątkowego, egzotycznego smaku, który jest bardzo orzeźwiający. Dochodzi do tego pozytywny wpływ na nasze zdrowie, wynikający z właściwości herbaty, jak i owocu flaszowca. Ponadto herbata ma oznaczenie GP1.

Oznacza to, że produkuje się ją z dwóch najmłodszych liści i jednego nierozwiniętego. Dzięki temu liście te zachowują świeżość i cenne składniki dłużej niż inne zielone herbaty. Coraz lepiej, prawda?

Herbata ta jest często stosowana przez sportowców, pomaga bowiem poprawić wytrzymałość. Ponadto jej liście można parzyć aż trzykrotnie, a każdy napar ma inne właściwości! To interesujące, mam rację? W takim razie już teraz odwiedź stronę i dowiedz się więcej! Nie zwlekaj i wybierz odpowiedni wariant dla siebie!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/03/zielona-herbata-lekiem-na-dolegliwosci-1200x799.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/03/zielona-herbata-lekiem-na-dolegliwosci-420x280.jpgBeauty WomenZdrowieherbata,zdrowie,zielona herbataJak powszechnie wiadomo, nie wynaleziono jeszcze leku, który w stu procentach byłby w stanie wyleczyć raka. Najbardziej znana jest oczywiście chemioterapia. Niesie ona niestety za sobą wiele negatywnych efektów ubocznych, między innymi nudności i wymioty, biegunkę oraz zaparcia. Niewiele natomiast mówi się o medycynie naturalnej, która oprócz tego, że...