uroda

Nieustanny pęd z perfekcyjnym wyglądem sprawia, że chcemy jak najdłużej zachować młody i piękny wygląd.

W niektórych zawodach jest to wręcz wymagane. Lepiej przecież patrzy się na ludzi z gładką skórą i pełnymi ustami. Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw takim potrzebom i oferuje całe spektrum zabiegów poprawiających wygląd, mamy botox dzięki któremu usuwanie zmarszczek to 20 minutowy zabieg, jest tez oczywiście możliwość liftingu i innych poprawek z których bardzo spektakularnym i mało inwazyjnym jest powiększanie ust. A to tylko w obrębie twarzy. Z całym ciałem możemy jeszcze więcej, ale skupmy się na razie na twarzy.

Botox jest w pełni bezpiecznym i bardzo popularnym wśród klientów klinik środkiem stosowanym do zabiegów usuwania zmarszczek. Toksynę botulinową wstrzykuje się w wybrane miejsca twarzy, gdzie z wiekiem tworzą się zmarszczki.  Jak wiemy zmarszczki tworzą  się przez skurcze mięśni twarzy a botox blokuje przedostawanie się impulsów nerwowych do mięśni, dzięki czemu uzyskujemy efekt gładkiej skóry. Efekt pojawia się stopniowo, więc jest on jak najbardziej naturalny, a jeżeli będzie wykonany profesjonalnie nie spowoduje „efektu maski”. Zabieg jednak trzeba powtarzać co około 6 miesięcy dla utrzymania efektów.

Najpopularniejszym w Polsce zabiegiem medycyny estetycznej jest powiększanie ust. Najczęstszą metodą (i najmniej inwazyjną) jest zabieg kwasem hialuronowym lub wypełnienie własnym tłuszczem (!). Udając się do kliniki z pewnością otrzymamy profesjonalną konsultację odnośnie czego nasze usta  potrzebują. Może to być poprawa kształtu, ujędrnienie, powiększenie, usunięcie zmarszczek wokół ust czy poprawa kolorytu. Najczęściej takie zabiegi wykonuje się właśnie kwasem hialuronowym, który jest naturalnym składnikiem naszej skóry (wiąże i magazynuje wodę). Wstrzykuje się go pod skórę i już można modelować wygląd naszych ust. Efekty takiego zabiegu utrzymują się od 8 miesięcy do roku. Potem trzeba ponownie udać się do zaufanego gabinetu.

Jak zatem widzimy nasza droga do pięknego wyglądu może zacząć się małymi krokami, ale dać wymierne i bardzo spektakularne efekty. Pamiętajmy oczywiście o umiarze, by nadal przypominać siebie w tej pogoni za perfekcyjnym wyglądem.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/03/intradermic-needle-1323024-1278x835-1200x785.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/03/intradermic-needle-1323024-1278x835-420x275.jpgBeauty WomenUrodabotox,medycyna estetyczna,uroda,ustaNieustanny pęd z perfekcyjnym wyglądem sprawia, że chcemy jak najdłużej zachować młody i piękny wygląd. W niektórych zawodach jest to wręcz wymagane. Lepiej przecież patrzy się na ludzi z gładką skórą i pełnymi ustami. Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw takim potrzebom i oferuje całe spektrum zabiegów poprawiających wygląd, mamy botox...