odchudzanie

Jagoda acai to niewielki, okrągły owoc o czerwonej barwie, spotykany wyłącznie w lasach deszczowych Amazonii. Nie dość że smakuje wyśmienicie, to jeszcze zdrowotne korzyści z jej spożywania są naprawdę ogromne! Co w sobie mają, z czym dają się zjeść i w ogóle po co spożywać te egzotyczne jagody?

Jagoda acai to niewielki, okrągły owoc o czerwonej barwie, spotykany wyłącznie w lasach deszczowych Amazonii. Nie dość że smakuje wyśmienicie, to jeszcze zdrowotne korzyści z jej spożywania są naprawdę ogromne! Co w sobie mają, z czym dają się zjeść i w ogóle po co spożywać te egzotyczne jagody?

1. Jagody acai a odchudzanie

Kluczem do szybkiego i zdrowego odchudzania jest usuwanie z organizmu zanieczyszczeń. Acai pomagają nam pozbyć się toksyn oraz znacznie przyspieszają metabolizm tłuszczów. Bez względu na to, czy wybierzesz owoce, sok, czy kapsułki, jagody te pomogą Ci wyszczuplić sylwetkę i odciążyć organizm ze zbędnych oraz szkodliwych substancji.

2. Zdrowsza i gładsza skóra

Każdy z nas pragnie wyglądać młodziej i zachować ładną, świetlistą twarz oraz jędrne ciało. Dzięki zawartości witamin A, C i E, jagody acai pomagają naszej skórze się regenerować. Ten koktajl składników odżywczych sprawi, że poczujemy się lepiej, a nasze ciało zyska na gładkości i elastyczności.

3. Układ krążenia działający bez zarzutu

Jagody acai zawierają antocyjany, potężne antyoksydanty, które wspomagają prawidłowe krążenie krwi. Dzięki działaniu przybyszek z Amazonii zniknie wrażenie ciężkich nóg, nie będą nam też marznąć stopy ani dłonie, a twarz zyska piękne zdrowe rumieńce. Ponadto zawarte w jagodach kwasy omega-3 zapobiegają nadciśnieniu, pozwalając nam pożegnać się ze złym cholesterolem, a przy okazji dbają o naszą pamięć i koncentrację.

4. Pomoc w walce z rakiem i profilaktyce nowotworów

Liczne antyoksydanty zawarte w jagodach acai zapobiegają kancerogenezie na poziomie molekularnym, co powoduje, że leczenie nowotworów i zapobieganie im staje się łatwiejsze. Oprócz tego nasz organizm jest wzmocniony i odporny na infekcje oraz zdolny do regeneracji, co znacznie podnosi nasze szanse w walce z chorobą.

5. Jagody dodadzą Ci energii

Sok oraz preparaty z jagód acai zawierają ogromne ilości witamin oraz minerałów, takich jak wapń, potas, żelazo, kwasy omega-3, omega-6 i omega-9, a także antyoksydanty. Ta wybuchowa mieszanka da nam ogromny zastrzyk energii, poprawi humor i samopoczucie.

Jak to ugryźć? Serwujemy jagody acai jako…

– SHAKE LUB SMOOTHIE – umieszczamy owoce oraz jagody acai w blenderze, dodajemy

mleka albo soku i tworzymy smakowity i zdrowy koktajl

– KREM DO TWARZY LUB CIAŁA – nanosimy kremik na skórę, aby już wkrótce na własne oczy przekonać się, jak działają zawarte w jagodach witaminy i minerały

– SUPLEMENTY – dostępne w formie kapsułki, mogą stać się twoim sposobem na piękniejszą sylwetkę

– SOK – wyciśnięty ze świeżych owoców, schłodzony, lekko osłodzony cukrem trzcinowym, syropem z agawy czy miodem – pycha!

To tylko kilka sposobów na jagody acai – pozostawiamy je Waszej kreatywności. Zadbajcie o siebie, aby móc cieszyć się zdrowiem i energią przez całe życie.

więcej na: http://healthpills.pl

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/wyrownaj-swoje-szanse-w-walce-o-piekna-figure-1200x1000.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/wyrownaj-swoje-szanse-w-walce-o-piekna-figure-420x350.jpgBeauty WomenOdchudzaniedieta,jagody acai,odchudzanieJagoda acai to niewielki, okrągły owoc o czerwonej barwie, spotykany wyłącznie w lasach deszczowych Amazonii. Nie dość że smakuje wyśmienicie, to jeszcze zdrowotne korzyści z jej spożywania są naprawdę ogromne! Co w sobie mają, z czym dają się zjeść i w ogóle po co spożywać te egzotyczne jagody? Jagoda acai...