wiskoza

Szukasz ubrań i bielizny wykonanych z przewiewnych, zdrowych dla skóry oraz zapewniających komfort noszenia tkanin? Chcesz ograniczyć pocenie się skóry i czuć się pewnie niezależnie od sytuacji? Poznaj zalety jedwabiu wiskozowego, który swoimi właściwościami przewyższa wełnę, bawełnę oraz naturalny jedwab i w niczym nie przypomina syntetycznych włókien, chociaż zaliczany jest do sztucznych materiałów.

Czym jest jedwab wiskozowy?

Jedwab wiskozowy to tkanina pozyskiwana z włókien celulozy drzewnej, która dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji staje się idealnym włóknem do produkcji bielizny dziennej i nocnej, różnorodnych ubrań na przykład koszulek i T-shirtów, sukienek oraz eleganckich bluzek. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości jedwab wiskozowy może być także stosowany jako materiał do produkcji specjalistycznej odzieży, a sama wiskoza zapewnia skórze wyjątkowy komfort oraz gwarantuje jej zdrowie i nadaje się do noszenia także przez alergików.

Jakie właściwości posiada wiskoza?

Wykonane z wiskozy ubrania oraz bielizna cechuje przede wszystkim doskonała higroskopijność. Oznacza to, że materiał ten szybko i efektywnie pochłania z powierzchni skóry pot oraz odprowadza go na zewnątrz, dzięki czemu nie cierpimy z powodu odczuwanej w szczególności podczas dużych upałów wilgoci na skórze oraz możemy cieszyć się pewnością, że nasze ciało pozostaje suche i nie będą rozwijały się na nim powodujący podrażnienia bakterie. Higroskopijność wiskozy pozwala zachować na skórze odpowiedni mikroklimat poprzez redukcję nadmiernej wilgotności oraz wysokiej temperatury — z tego względu wiskoza idealnie zapobiega infekcjom skóry, odznacza się wyjątkową higienicznością i może być noszona także przez osoby z alergiami skórnymi czy chorobami dermatologicznymi. Ponadto jedwab wiskozowy pozwala skórze oddychać i zapewnia przewiew, który pozwala odczuwać na skórze każdy podmuch wiatru. Jest to szczególnie ważne w okresie dużych upałów oraz podczas pracy w wysokich temperaturach i nieklimatyzowanych pomieszczeniach. Zaletą jedwabiu wiskozowego jest także jego doskonały wygląd, dzięki czemu produkowane z niego ubrania czy bielizna zachwycają żywą kolorystyką, miękkością i delikatnością, którą docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy odzieży.

Wygoda, doskonała jakość oraz właściwości ważne dla zdrowia naszej skóry sprawiają, że jedwab wiskozowy staje się pożądanym materiałem. Jeżeli zajmujesz się szyciem ubrań lub chcesz nosić jedynie przyjazną skórze odzież, koniecznie zapoznaj się z ofertą jedynego w Polsce producenta jedwabiu wiskozowego, którego wyroby zostały opatentowane i odznaczają się najwyższą jakością. Wejdź na stronę vistex.com.pl i przekonaj się, że wiskoza to materiał przyszłości, który zapewni Ci wyjątkowy komfort za ułamek ceny, którą będziesz musiała zapłacić za inne naturalne materiały.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/05/jedwab-wiskozowy-e1495690058829.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/05/jedwab-wiskozowy-420x280.jpgBeauty WomenModajedwab,moda,wiskozaSzukasz ubrań i bielizny wykonanych z przewiewnych, zdrowych dla skóry oraz zapewniających komfort noszenia tkanin? Chcesz ograniczyć pocenie się skóry i czuć się pewnie niezależnie od sytuacji? Poznaj zalety jedwabiu wiskozowego, który swoimi właściwościami przewyższa wełnę, bawełnę oraz naturalny jedwab i w niczym nie przypomina syntetycznych włókien, chociaż zaliczany...