usta

Z roku na rok w Polsce wzrasta liczba pacjentów poddających się zabiegom medycyny estetycznej. Polki coraz chętniej poprawiają kondycję i wygląd swojej skóry. Zabiegi wykonywane są u coraz młodszych i coraz starszych pacjentek. Dzieje się tak dlatego, że zmienia się sposób postrzegania i znika społeczne tabu związane z korektą objawów starzenia się. Zabiegi medycyny estetycznej nie są już tylko kaprysem, na który mogą sobie pozwolić przedstawiciele tzw. wyższych sfer. Przeciwnie, medycyna estetyczna staje się sposobem nie tylko na odmłodzenie, ale także na walkę z kompleksami, bo umożliwia akceptację samego siebie. Potwierdzają to badania instytutu Millward Brown, z których wynika, że Polacy zmieniają nastawienie wobec poprawy swojego wyglądu.

Zabiegi medycyny estetycznej wykorzystują innowacyjne technologie, wiele z nich ma charakter nieinwazyjny. Są przy tym bezpieczne i niosą za sobą mniejsze ryzyko niż w przypadku operacji plastycznych. Na te ostatnie może sobie pozwolić niewielka grupa, m.in. ze względu na cenę. Tymczasem procedury stosowane w medycynie estetycznej są coraz tańsze, a przy tym coraz bardziej doskonałe. Ma na to wpływ rozwój tego rynku.

Powiększanie i modelowanie ust – najczęściej wykonywany zabieg medycyny estetycznej

Jednym z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest powiększanie i modelowanie ust. Zabieg jest na tyle bezpieczny, że wykonywany jest bez względu na wiek i płeć pacjenta. Pozwala na ujednolicenie i wzmocnienie kolorytu ust, utrzymuje ich nawilżenie i zwiększa ich objętość. Usta stają się dyskretnie powiększone, a pacjent zyskuje naturalny efekt. Zwiększa się także ochrona ust przed zmianami temperatur.
Specjalista może np. zwiększyć objętość czerwieni wargowej, poprawić kontur ust lub zniwelować zmarszczki wokół ust. Zabieg szczególnie polecany jest pacjentom o zbyt małych lub zbyt wąskich ustach, z wadą zgryzu lub w przypadku opadających kącików ust.
Zabieg, dzięki preparatom znieczulajacym, jest bezbolesny i trwa kilkadziesiąt minut. Jego efekty, w zależności od rodzaju ingerencji, utrzymują się przez kilka miesięcy.

Zabiegi u cenionych specjalistów

Ogromne doświadczenie w tym zakresie posiada Instytut Medestetis – klinika medycyny estetycznej i naturalnej medycyny regeneracyjnej. Ośrodek działa na rynku blisko 10 lat i zlokalizowany jest w Krakowie i w Warszawie. Dzięki doświadczonej kadrze, w 2015 i 2016 roku zyskał tytuł najlepszej kliniki medycyny estetycznej według miesięcznika GALA. Założycielka Medestetis, dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda została Lekarzem Roku 2013 w plebiscycie czytelników Gazety Krakowskiej.

Dzięki wieloletnim praktykom zespół dr Kuschill-Dziurdy posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej. Potwierdzeniem na to jest fakt, że placówka w okresie swojej działalności przyjęła już blisko 3 tys. pacjentów.

Dyrektor medyczny Medestetis, dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda, to absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przebyła szereg kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging w kraju i za granicą. Doskonaliła swoje umiejętności w klinikach w Londynie i w Paryżu. To pozwoliło jej na stworzenie autorskich programów anti-aging i długofalowych planów terapeutycznych z użyciem zaawansowanej diagnostyki. Założycielka instytutu opracowuje ponadto indywidualne programy żywieniowe, których założeniem jest zmiana podejścia pacjentów do swojego stylu życia. Prywatnie dr Kuschill-Dziura jest bowiem wielką pasjonatką sportu i aktywnego stylu życia.

Liczy się indywidualne podejście do pacjenta

Ekspertów Medestetis cechuje indywidualne podejśce do pacjenta. Z moimi pacjentami łączy mnie szczególna więź wykraczająca poza standardową relację lekarz – pacjent, bo medycyna estetyczna to nie tylko leczenie niedoskonałości, ale również medycyna duszy i pewności siebie w codziennym życiu – podkreśla założycielka instytutu. Dr Joanna Kuschill-Dziurda posada ponadto specjalizację z zakresu chorów wewnętrznych, która pozwala jej na holistyczne podejście do pacjenta, uwzględniając wpływ zabiegów na ogólne zdrowie pacjenta.

Polecam z czystym sumieniem Panią dr Joannę Kuschill-Dziurdę. U pani doktor miałam wykonany zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym i szczerze przyznaję usta po zabiegu są nawilżone, pełniejsze i co najważniejsze bez sztucznego efektu. Panią doktor polecam wszystkim, którzy chcą w sposób naturalny poprawić swoją urodę – napisała pani Katarzyna, jedna z pacjentek Instytutu Medestetis. Większość pacjentek dr Kuschill-Dziurdy to kobiety w wieku od 30-50 lat, które, jak podkreśla założycielka Medestetis, „są na tyle świadowe korzyści, które przynoszą zabiegi medycyny estetycznej, że śmiało z nich korzystają”. U mnie w gabinecie nie ma pośpiechu. Każda twarz jest inna ponieważ każdy z nas jest inny. Nie można postępować szablonowo – twierdzi dyrektor medyczny Medestetis.

Placówka oferuje swoim klientom programy lojalnościowe, w których zbiera się punkty wymienne na nagrody. Są nimi bony na zabiegi o wartości od 1 tys. do 50 zł.

Modelowanie i powiększanie ust

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/04/lips-1421083_1280-1200x803.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/04/lips-1421083_1280-420x281.jpgBeauty WomenUrodamedycyna estetyczna,powiększanie ust,urodaZ roku na rok w Polsce wzrasta liczba pacjentów poddających się zabiegom medycyny estetycznej. Polki coraz chętniej poprawiają kondycję i wygląd swojej skóry. Zabiegi wykonywane są u coraz młodszych i coraz starszych pacjentek. Dzieje się tak dlatego, że zmienia się sposób postrzegania i znika społeczne tabu związane z korektą...