wanny z drzwiami

Bloki kojarzą nam się raczej z ciasnymi łazienkami, w których trzeba iść na kompromis pomiędzy funkcjonalnością, a wygodną i elegancją. Na szczęście coraz popularniejsze są rozwiązania, które umożliwiają upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu.

Łazienka w bloku – zadbaj o wentylację

Łazienki w blokach najczęściej nie mają okien, a kanały wentylacyjne, szczególnie na starszych osiedlach, są co najmniej niewydolne. Z tego względu, w łazience warto zamontować dodatkowy system wentylacji. Już elektryczny wiatrak podpięty po oświetlenia spełni dobrze swoją rolę. Dzięki takiemu rozwiązaniu może nam się udać, by krótko po wyjściu z gorącej kąpieli, móc przejrzeć się w lustrze bez przecierania go. Dodatkową zaletą jest lepsza wentylacja… Ręczników, a nawet szczoteczek do zębów. Łazienka to pomieszczenie o podwyższonej wilgotności, a ręczniki i szczoteczki rzadko mają w niej możliwość całkowitego wyschnięcia. Prowadzi to do powstania przykrego zapachu stęchlizny, a co gorsza sprzyja namnażaniu się bakterii i grzybów.

Wanna z drzwiami – wygoda na lata

Wygodna i luksusowa łazienka bezsprzecznie kojarzy nam się z wanną. I choć w wannie możliwe jest wzięcie prysznica, to wiele osób decyduje się na montaż jedynie kabiny z płytkim brodzikiem. Takie rozwiązanie często argumentuje się zagrażająca utratą sprawności na starość, praktycznością i oszczędnością wody. Co prawda nikt nie odbierze prysznicowi możliwości skrócenia czasu kąpieli i oszczędności wody, ale gdyby tak starszy wiek wcale nie wiązał się z koniecznością przekraczania progu wanny? Rozwiązaniem jest wanna z drzwiami. Producenci wychodzą naprzeciw potrzebom społeczeństwa i sprzęty, które niegdyś wyglądały jak przywiezione prosto z oddziału rehabilitacji, w niczym nie przypominają już tych dla niepełnosprawnych. Możliwy jest zakup produktów pięknie wyglądających i dających wiele możliwości na lata, Jednym z nich jest wanna z drzwiami, która umożliw samodzielne wejście do wanny nawet osobie niepełnosprawnej, dając jej jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, wygody i luksusu.

Pralkosuszarka – zaoszczędź miejsce na suszeniu prania.

Suszenie prania, to koszmar w małych mieszkaniach. Nie dość, że na suszarkę nigdzie nie ma dobrego miejsca, bo nie wyglądają one atrakcyjnie i są mało poręczne, to jeszcze z ubrań spada spora ilość kurzu, co robi wrażenie bałaganu. Naprzeciw temu problemowi wychodzą pralko suszarki. Nie ma już potrzeby posiadania dwóch, sporych gabarytów sprzętów, wystarczy jedno.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2021/03/wanny-z-drzwiami-2.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2021/03/wanny-z-drzwiami-2-420x284.jpgBeauty WomenLifestyledom,łazienkaBloki kojarzą nam się raczej z ciasnymi łazienkami, w których trzeba iść na kompromis pomiędzy funkcjonalnością, a wygodną i elegancją. Na szczęście coraz popularniejsze są rozwiązania, które umożliwiają upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu. Łazienka w bloku – zadbaj o wentylację Łazienki w blokach najczęściej nie mają okien, a kanały wentylacyjne,...