oczy

Korektory do twarzy służą do tuszowania i ukrywania wszelkich defektów i niedoskonałości skóry twarzy, takich jak np. cienie pod oczami, trądzik, pojedyncze wykwity, przebarwienie, uwidocznione naczynka krwionośne czy po prostu zmarszczki.

Korektory do twarzy dobrane do Twoich potrzeb.

Aby ukryć niedoskonałości skóry twarzy, a przy tym nadać jej wygląd świeżej i promiennej cery do przygotowania codziennego makijażu najczęściej sięgamy po podkłady i zazwyczaj te dość mocno kryjące. Należy jednak pamiętać o tym, że w wielu przypadkach użycie samego podkładu nie wystarczy. Warto  zatem sięgnąć również po korektor do twarzy, dzięki któremu z łatwością i w bardzo krótkim czasie ukryjemy to, co zbędne.

Jak się jednak okazuje wiele z nas wciąż ma ogromny problem z wyborem idealnego dla swoich potrzeb korektora do twarzy.

Marka Golden Rose będąca jedną z bardziej popularnych kosmetyków na rynku posiada w swojej ofercie kilka rodzajów korektorów do twarzy różniące się miedzy sobą konsystencją i zastosowaniem.

Rodzaje korektorów do twarzy.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów korektorów. Różnią się między sobą konsystencją, sposobem aplikacji i zastosowaniem.

Korektor w płynie

Liquid Concealer – idealnie ukryje drobne zmiany skórne, a dzięki swojej delikatnej formule świetnie poradzi sobie z korektą partii pod oczami. Wystarczy nanieść naprawdę niewielką ilość produktu, aby zakamuflować drobne skazy i defekty skóry. Tego rodzaju korektor do twarzy aplikujemy przy pomocy  dołączonego pędzelka lub aplikatora, a następnie przy pomocy opuszków palców lub gąbeczki rozprowadzamy dokładnie  na skórze. Odpowiednio dobrany korektor w płynie powinien być o jeden lub dwa tony jaśniejszy od  odcienia podkładu.

Korektor w kredce

Concealer & Corrector Crayon – posiada bardzo dobre właściwości kryjące i jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby skóry problematycznej. Produkt jest bardzo wygodny w użyciu i prosty w aplikacji. Niewielką ilość produktu można nanieść punktowo na niedoskonałości za pomocą pędzelka lub bezpośrednio na skórę rozcierając opuszkami palców. Świetnie sprawdza się pod oczami i w strefie nad ustami. Zawiera witaminę Ę.

Korektor w sztyfcie

Stick Concealer – ten rodzaj korektora do twarzy cechuje się wysokim stopniem krycia. Dzięki niemu z łatwością zatuszujemy wszelkie niedoskonałości cery, takie jak wypryski, przebarwienia czy popękane naczynka. Korektory w sztyftach należy nakładać używając pędzelka przeznaczonego do nakładania korektorów.

Korektor w paletce – kamuflaże

Correct & Conceal Camuflage Cream Palette – podobnie jak korektor w kredce ten rodzaj korektorów do twarzy w łatwy sposób pomoże zamaskować niedoskonałości. Kamuflująca paleta posiada lekką formułę o kremowej konsystencji, łatwą do rozcierania i zapewniającą pełne pokrycie. Ponad to, Składa się z kompletnego zestawu kolorów służących do neutralizowania przebarwień skóry oraz maskowania drobnych niedoskonałości. Produkt należy nakładać na podkład przy pomocy pędzelka lub opuszkami palców. Idealnie nadaje się do punktowej korekcji. Każdy z nich oznaczony jest innym kolorem i ma swoją funkcję: zielony – neutralizuje zaczerwienienia, fioletowy –  neutralizuje żółte odcienie, żółty neutralizuje fioletowe cienie, brzoskwiniowy – neutralizuje sine tony i ciemne plamki.

O zaletach korektorów kamuflującyh, które pomagają uporać się z najbardziej problematycznymi niedoskonałościami skory twarzy wspomniała również w swojej książce: „Sztuka Makijażu”, Eryka Sokólska – makijażystka z kilkuletnim doświadczeniem, która wykonuje makijaże do sesji zdjęciowych dla znanych kobiecych magazynów, do kampanii reklamowych, programów telewizyjnych, a także pokazów mody i teledysków. Od lat współtworzy także wizerunki wielu polskich gwiazd.  Jej zdaniem korektor kamuflujący to twarzy, „to specjalistyczny produkt służący do tuszowania mocnych defektów skórnych. Kamuflaż stosuje się wtedy, gdy zawodzą pozostałe formy tuszowania niedoskonałości”.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/oczy-e1503134888211.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/oczy-420x278.jpgBeauty WomenMakijażkorektor,make up,makijażKorektory do twarzy służą do tuszowania i ukrywania wszelkich defektów i niedoskonałości skóry twarzy, takich jak np. cienie pod oczami, trądzik, pojedyncze wykwity, przebarwienie, uwidocznione naczynka krwionośne czy po prostu zmarszczki. Korektory do twarzy dobrane do Twoich potrzeb. Aby ukryć niedoskonałości skóry twarzy, a przy tym nadać jej wygląd świeżej i...