Musli to zdrowy oraz pełnowartościowy posiłek, doskonały na śniadanie. Tak przynajmniej uważają reklamy w tv oraz w prasie. I niewątpliwie mają rację, Do określonego stopnia. Zdrowe musli to mieszanka płatków zbożowych, orzechów, suszonych owoców, po dodaniu mleka dostaniemy odżywcze śniadanie.

Niestety płatki, jakie możemy odnaleźć na sklepowej półce niezwykle niejednokrotnie zawierają szkodliwe dodatki. Są całe cukru oraz konserwantów. Gdy jesteśmy właśnie na diecie odchudzającej powinniśmy ich niewątpliwie unikać.

Przepyszne płatki śniadaniowe na śniadanie

Należy rano spożyć coś bardziej treściwego, aby dać organizmowi siłę oraz aby zaczęła dobrze działać przemiana materii. Gdy ktoś musi bardziej się starać, aby mieć zgrabną figurę, tymże bardziej nie może lekceważyć śniadania. Chętnie przygotują sobie musli na śniadanie chociażby owe osoby, jakie nie lubią rano nic jeść. Jest to niezwykle dobry posiłek, natomiast w dodatku są duże jego rodzaje. Jego podstawa to płatki zbożowe z owocami, do których można dodać również pozostałe składniki np. rodzynki lub orzechy. To wszystko można połączyć z jogurtem lub z mlekiem. Owoce mogą być świeże lub suszone. Można dobrać różne. Posiłek można posłodzić miodem. Takie śniadanie nigdy się nie znudzi. Można próbować różnorodne zestawienia smaków. Najłatwiejszy sposób na zrobienie sycącego śniadania to pokryć parę łyżek kompozycji wrzątkiem, zaczekać parę sekund, aż spęcznieje oraz dodać jogurt naturalny bądź mleko ryżowe lub sojowe.

Dla kogo muesli?

Muesli to przepis na pyszne oraz zdrowe śniadanie dla każdego – zarówno dziecka, aktywnej młodzieży, pracujących dorosłych i osób w podeszłym wieku. Nie tylko zapewnia pożywnych elementów, lecz również jest zastrzykiem siły na długi czas. Jedzone na śniadanie jest doskonałą bazą dla innych posiłków oraz normalnej aktywności. O muesli nie powinny także zapominać osoby, jakie pragną stracić trochę na wadze. Okazuje się, iż owa kompozycja płatków, nasion oraz owoców wspiera odchudzanie dzięki ilości błonnika oraz cukrów złożonych. Nim jednakże wprowadzimy je do swej diety, zwróćmy uwagę na etykietę. Muesli nie może zawierać ani dużo kalorii (więcej aniżeli 400), ani cukru (czekoladowe płatki lepiej zmienić otrębami), ani tłuszczu. Dobrze dopasowana kompozycja i dodatki do niej efektywnie wpłyną na kurację odchudzającą.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/04/muesli-668519_1280-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/04/muesli-668519_1280-420x280.jpgBeauty WomenOdchudzaniemusli,odchudzanie,śniadanie,zdrowieMusli to zdrowy oraz pełnowartościowy posiłek, doskonały na śniadanie. Tak przynajmniej uważają reklamy w tv oraz w prasie. I niewątpliwie mają rację, Do określonego stopnia. Zdrowe musli to mieszanka płatków zbożowych, orzechów, suszonych owoców, po dodaniu mleka dostaniemy odżywcze śniadanie. Niestety płatki, jakie możemy odnaleźć na sklepowej półce niezwykle niejednokrotnie...