krew

Co zrobić, aby mimo nieuchronnego upływu lat cieszyć piękną i jędrną skórą? Na to, jak wyglądamy, składa się wiele czynników, takich jak np. geny, dieta, tryb życia czy stres, jakiego doświadczyliśmy w przeszłości i przeżywamy na co dzień. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że choćbyśmy skrupulatnie dbali o zdrowie, nie zatrzymamy czasu. Na naszej twarzy prędzej czy później pojawią się zmarszczki – im bardziej będziemy troszczyć się o swoje ciało, tym lepsza będzie kondycja skóry, jednak pewnych procesów nie można zatrzymać.

Nie oznacza to oczywiście, że powinniśmy przestać o siebie dbać. Starzenie można spowolnić, tym samym łagodząc niektóre z jego oznak. Naturalnym środkiem, który okazuje się być bardzo pomocny, jest osocze bogatopłytkowe.

Czym jest osocze?

Osocze jest składnikiem krwi, który stanowi 55% objętości tego życiodajnego płynu. Znajdują się w nim m.in. białka, kwasy tłuszczowe, cholesterol, glukoza oraz sole mineralne. Wykonując wampirzy lifting, stosuje się osocze bogatopłytkowe, które jest dodatkowo zagęszczone i zawiera zwiększoną ilość płytek krwi. Wstrzykiwanie tego naturalnego preparatu w skórę sprawia, że staje się ona jędrniejsza i ładniejsza. Dzięki dodatkowej stymulacji zyskuje dodatkowe możliwości w zakresie regeneracji.

Osocze bogatopłytkowe w Instytucie Luisa  – na czym polega ten zabieg? Pierwszy etap to pobranie krwi. Wampirzy lifting jest w pełni bezpieczny i nie wywołuje reakcji alergicznych, ponieważ w trakcie jego wykonywania nie wprowadza się do ciała pacjenta obcych substancji. Preparat jest pozyskiwany z niewielkiej próbki krwi należącej do osoby, która poddaje się zabiegowi. Kolejnym etapem jest pozyskanie koncentratu bogatopłytkowego przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi. Osocze oddziela się od krwi za pomocą specjalnej wirówki. Ostatnia faza zabiegu kosmetycznego to wstrzyknięcie osocza w skórę wokół ust, oczu itd. Efekty są widoczne niemal natychmiast i, co ważne, prezentują się wyjątkowo naturalnie. Zabiegowi nie towarzysza nie tylko reakcje alergiczne. Nie występuje również długotrwała opuchlizna, która sprawia, że twarz prezentuje się nienaturalnie.

Osocze bogatopłytkowe stosuje się nie tylko po to, by nadać skórze młodszy i zdrowszy wygląd. Naturalny preparat przyspiesza również gojenie się blizn, a także jest pomocny w leczeniu urazów mięśni i stawów. Sekret młodości i zdrowia tkwi m.in. we krwi. Osiągnięcia współczesnej medycyny i kosmetologii potwierdzają tę tezę.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/11/wampirzy-lifting.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/11/wampirzy-lifting-420x283.jpgBeauty WomenUrodaosocze,uroda,wampirzy liftingCo zrobić, aby mimo nieuchronnego upływu lat cieszyć piękną i jędrną skórą? Na to, jak wyglądamy, składa się wiele czynników, takich jak np. geny, dieta, tryb życia czy stres, jakiego doświadczyliśmy w przeszłości i przeżywamy na co dzień. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że choćbyśmy skrupulatnie dbali o...