plaża

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew…” – i od razu robi się romantycznie. A przecież warto już teraz pomyśleć, gdzie pojedziemy na wakacje, znaleźć miejsce, w którym przyjemnie spędzimy czas z rodziną, a nasz portfel nie zejdzie na zawał serca. Dobra propozycja to Jantar – malownicza miejscowość turystyczna na szlaku bursztynowym, niedaleko Stegny i Krynicy Morskiej.

Jantar i jego atrakcje

Domek, willa czy pensjonat, kwatera prywatna czy ośrodek wypoczynkowy – każdy ośrodek wczasowy w Jantarze zapewnia jednocześnie bliskość morza i lasu. W ciepłe dni skorzystacie z odpoczynku na plaży, a w nieco chłodniejsze będziecie mogli wdychać jod wśród sosen albo pójść na krytą pływalnię z jaccuzi solankowym. Choć wioska jest znana, w wakacje nie przeżywa strasznego oblężenia, więc każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie. W połowie lipca traficie na Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu, ale możecie też sami go poszukać. Wasze dzieci z pewnością będą miały kieszenie pełne skarbów! Możecie też z nimi powędrować do stadniny koni, Mini Zoo i Parku Owadów, pokazać im pracę pszczelarza w pasiece „U Strusi” albo przejechać się kolejką wąskotorową do Malborka i Sztumu. Miłośnicy turystyki rowerowej i fotografii przyrodniczej chętnie wypożyczą rower i wyruszą Szlakiem Kormoranów, a zapaleni futboliści z pewnością wezmą udział w Turnieju Plażowej Piłki Nożnej.

Dlaczego właśnie tutaj

Co jest zaletą ośrodków wczasowych w Jantarze? Czy tylko niewysoka cena? Mnóstwo osób zachwala dobre, swojskie jedzenie (szczególnie świeże ryby!), ale i możliwość samodzielnego gotowania czy wieczornego odpoczynku przy grillu, wiele rozrywek dla dzieci (na przykład miniplace zabaw czy trampoliny), sympatycznych właścicieli. Połączenie ze światem zapewnia internet, jednak dla wczasowiczów ważna jest cisza i spokój, możliwość spokojnego spaceru do piaszczystej plaży, rozłożenia się na niej z kocem, smakołykami i dobrą książką bez konieczności rozpychania się łokciami wśród innych turystów. Do licznych miejsc noclegowych w Jantarze możemy także zabrać swoich milusińskich – psy czy koty. Warto tu przybyć nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale i zupełnie poza sezonem. W tej miejscowości turyści spędzają przyjemnie czas nawet w lutym czy w listopadzie.

Jeśli więc chcesz odpocząć z dala od wielkomiejskiego hałasu, zbierać bursztyn i podziwiać zachody słońca na nadmorskiej plaży, oddychać świeżym leśnym powietrzem, a w pochmurne dni miło wspominać swój wypoczynek – przyjedź do Jantaru!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/08/young-woman-1745173_1280-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/08/young-woman-1745173_1280-420x280.jpgBeauty WomenLifestylelifestyle,podróże,wakacje'Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew...' - i od razu robi się romantycznie. A przecież warto już teraz pomyśleć, gdzie pojedziemy na wakacje, znaleźć miejsce, w którym przyjemnie spędzimy czas z rodziną, a nasz portfel nie zejdzie na zawał serca. Dobra propozycja to Jantar - malownicza miejscowość turystyczna na szlaku...