pierścionek

Wybór pierścionka zaręczynowego, jest zazwyczaj dużym wyzwaniem, przed którym stają mężczyźni, planujący oświadczyć się swojej wybrance. Podczas zaręczyn każdy szczegół jest ważny, a więc wybór miejsca, decyzja czy zaręczyny odbędą się w gronie najbliższych, czy tylko we dwoje. Jednak wisienką na torcie i kluczowym elementem tego wydarzenia, jest ten szczególny, niewielki element biżuterii. Podpowiadamy jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy.

Pierścionki zaręczynowe – jak przygotować się do zakupu?

Pierwsze i podstawowe pytanie brzmi: jakim budżetem dysponujemy. Rozpiętość cenowa pierścionków zaręczynowych jest ogromna. Cena uzależniona jest od materiału z jakiego wykonano biżuterię oraz wartości kamienia, który będzie ozdabiał nasz pierścionek.

Jeśli mamy ograniczony budżet możemy zdecydować się na pierścionek pozłacany, ozdabiamy cyrkoniami. Droższe są pierścionki zaręczynowe z żółtego i białego złota o wysokiej próbie. Cena wzrasta wraz ze wzrostem wielkości kamienia szlachetnego.

Najpopularniejszym kamieniem, który wybierany jest przez większość przyszłych narzeczonych, to diament. Jest to klasyka, zawsze na czasie.

Kiedy mamy już określony budżet, drugą istotną kwestią jest rozmiar pierścionka. Niektórzy pytają o to wprost swoje partnerki.Jeśli jednak zaręczyny mają być niespodzianką, warto wysilić się nieco bardziej. Można poprosić o pomoc przyjaciółkę przyszłej narzeczonej, lub dyskretnie „pożyczyć” posiadają już biżuterię, która będzie stanowić wzór rozmiaru.

Warto pamiętać, że w zakładzie jubilerskim można bez problemu zmienić rozmiar biżuterii, zarówno na większy, jak i mniejszy, jeżeli okaże się, że jednak nie trafiliśmy z wielkością.

Jaki model wybrać? Pierścionki zaręczynowe – który będzie dla niej idealny?

Znając budżet i rozmiar przechodzimy do wyboru tego jedynego, idealnego modelu. Ten moment jest zazwyczaj najtrudniejszy. Chcemy, żeby pierścionek zachwycił naszą ukochaną. W końcu będzie go nosiła przez wiele lat. Warto dyskretnie przeanalizować, jaki rodzaj biżuterii najchętniej nosi wybranka. Niektóre kobiety stawiają na dyskretną elegancję. Lubią biżuterię, która nie rzuca się w oczy, stanowi subtelne dopełnienie jej wyglądu.

W takim wypadku wybierzmy prosty pierścionek z niewielkim kamieniem. Jeśli nasza partnerka stawia na wyraziste dodatki, zdecydujmy się na pierścionek o niestandardowym kształcie, z kamieniem, który rzuca się w oczy. Są kobiety, które uwielbiają szaleństwo, a ich wzrok przyciąga wszystko, co niestandardowe. Dla nich dobrym rozwiązaniem mogą okazać się pierścionki zaręczynowe, wykonane z mieszanych materiałów.

Są one wielokolorowe i z całą pewnością będą przykuwały uwagę innych. Decydując się na zakup, zastanówmy się, czy pierścionek będzie pasował do biżuterii, którą nasza przyszła żona lubi nosić na co dzień. Jeśli jest przywiązana do naszyjnika z białego złota, którego nigdy nie zdejmuje, warto kupić pierścionek z tego samego materiału.

Znając kryteria, z łatwością znajdziemy ten jedyny, wymarzony egzemplarz. Wiele ciekawych modeli znajdziesz na – https://www.karkosik.pl/380-pierscionki-zareczynowe

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/08/ring-2571761_1280-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/08/ring-2571761_1280-420x280.jpgBeauty WomenModabiżuteria,moda,pierścionekWybór pierścionka zaręczynowego, jest zazwyczaj dużym wyzwaniem, przed którym stają mężczyźni, planujący oświadczyć się swojej wybrance. Podczas zaręczyn każdy szczegół jest ważny, a więc wybór miejsca, decyzja czy zaręczyny odbędą się w gronie najbliższych, czy tylko we dwoje. Jednak wisienką na torcie i kluczowym elementem tego wydarzenia, jest ten...