torebka

Wiele kobiet często staje przed dylematem – jaką torbę wziąć ze sobą na wesele? Z pewnością wybór nie jest prosty, lecz kierując się pewnymi prostymi wskazówkami powinnyśmy znaleźć idealną dla siebie torebkę na takie wydarzenie.

Torebka na wesele

Torebka na wesele przede wszystkim powinna pięknie wyglądać. Względy estetyczne są tutaj najważniejsze. Powinnyśmy najpierw zawsze wybierać kreację, a dopiero później dobierać do niej odpowiednie dodatki, takie jak właśnie torebka, buty, czy biżuteria. Jeśli zdecydujemy się na założenie ekstrawaganckiej, rzucającej się w oczy sukienki, nie powinnyśmy przesadzać z ozdobnością naszej torebki. Postawmy wtedy na klasykę – prostą, małą torebkę w kolorze nude lub czarnym. Dobrym rozwiązaniem będzie również dopasowanie torby do butów – taki sam kolor tych dodatków uczyni naszą stylizację spójną. Jeżeli decydujemy się na kreację prostą i klasyczną, nie bójmy się zaszaleć w kwestii torebki. Możemy wtedy wybrać torbę w kolorowe wzory, czy taką, której materiał będzie pokryty świecącym się brokatem. Świetnym wyborem na wesele będzie także klasyczna kopertówka, której szyku nada pasek stylizowany na łańcuszek w kolorze srebra czy złota.

Rozmiar torebki

Drugą ważną kwestią przy wyborze torebki na wesele jest jej rozmiar. Przede wszystkim nie może być ona zbyt duża, ponieważ przyćmi naszą kreację. Nie powinna ona rzucać się w oczy jako pierwszy element naszej stylizacji. Powinna być subtelnym dodatkiem, który może nadać charakteru całemu ubiorowi, ale nie może przytłaczać naszej sylwetki. Z ogromną torbą na ramieniu my same będziemy wydawać się cięższe i większe niż jesteśmy w rzeczywistości. Torebka więc nie może być zbyt duża, ale także powinna pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy dla kobiety. Musimy zmieścić w niej telefon, chusteczki oraz drobne akcesoria kosmetyczne, którymi będziemy mogły w każdej chwili poprawić nasz makijaż. Idealnym rozwiązaniem na wesele będą torebki listonoszki Tanie torby, odpowiadające naszym wymaganiom możemy znaleźć na przykład w hurtowniach torebek.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/torebka.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/torebka-420x280.jpgBeauty WomenModakobieta,moda,torebka,weseleWiele kobiet często staje przed dylematem – jaką torbę wziąć ze sobą na wesele? Z pewnością wybór nie jest prosty, lecz kierując się pewnymi prostymi wskazówkami powinnyśmy znaleźć idealną dla siebie torebkę na takie wydarzenie. Torebka na wesele Torebka na wesele przede wszystkim powinna pięknie wyglądać. Względy estetyczne są tutaj najważniejsze....