makijaż

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm kosmetycznych, które stanowią świetną alternatywę dla dobrze znanych marek, dostępnych w każdej drogerii. Niejednokrotnie jakość ich produktów jest naprawdę godna polecenia. Do tego typu firm należy TheBalm.

O firmie

TheBalm to amerykańska marka, która na kosmetycznym rynku istnieje już od wielu lat. Jej założycielką jest Marissa Shipman, do której pomysł na założenie firmy przyszedł w jej własnej kuchni. Informacji na temat produkcji kosmetyków poszukiwała w książkach.

Jako pierwszy, Shipman stworzyła balsam do ciała bazujący na prostej recepturze i to od tego produktu pochodzi nazwa firmy – TheBalm. Produkt ten dał jej motywację do stworzenia biznesu, a jednocześnie do spełniania marzeń.

Wizją założycielki przyświecającą produkcji kosmetyków TheBalm, jest upiększanie świata i tworzenie wyjątkowych kosmetyków, które sprawią, że kobiety poczują się piękne i niepowtarzalne.

Kosmetyki TheBalm

W ofercie marki można znaleźć różnego rodzaju kosmetyki kolorowe, dzięki którym każda z pań jest w stanie wykonać makijaż oczu i twarzy, lakiery do paznokci oraz liczne produkty do pielęgnacji włosów i ciała. Produkty od TheBalm wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale i fantazyjnymi opakowaniami, nawiązującymi wzorem do stylu lat 50.

Kosmetyki TheBalm są charakterystyczne przede wszystkim ze względu na etykiety. Z kolorowych puzderek spoglądają na nas panie w stylu pin up oraz rysunki retro nawiązujące do ilustracji z książek z lat 50. Dodatkowo, obrazu dopełniają nazwy produktów utrzymane w podobnej stylistyce – tłumaczy nasz rozmówca, który reprezentuje sklep internetowy Kosmetykomania.

TheBalm oferuje szeroki wybór kosmetyków do upiększania, takich jak błyszczyki, tusze do rzęs, pudry, róże, bronzery, oraz rewelacyjne cienie zebrane w palety do makijażu. Wszystkie produkty cenione są ze względu na ich trwałość, ciekawą kolorystykę i funkcjonalność. Z roku na rok zyskują uznanie wśród większej ilości pań, dla których ważne są nie tylko same produkty, ale też wygląd ich opakowań.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/makijaż.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/makijaż-420x263.jpgBeauty WomenUrodakosmetyki,makijaż,urodaNa polskim rynku pojawia się coraz więcej firm kosmetycznych, które stanowią świetną alternatywę dla dobrze znanych marek, dostępnych w każdej drogerii. Niejednokrotnie jakość ich produktów jest naprawdę godna polecenia. Do tego typu firm należy TheBalm. O firmie TheBalm to amerykańska marka, która na kosmetycznym rynku istnieje już od wielu lat. Jej...