komputer

Jak zdobyć wszystkie najistotniejsze informacje o danej osobie? Najlepiej zajrzeć do jej komputera. Historia przeglądarki, aktywność na portalach społecznościowych, pobrane pliki – to wszystko będziemy mieli w zasięgu ręki. Kiedy jednak możemy to zrobić? Koniecznie przeczytajcie nasz artykuł, zanim spróbujecie przeskanować czyjś komputer bez zgody właściciela!

Monitorowanie komputera – co to znaczy?

Ustalmy najpierw, co składa się na czynności monitorujące czyjś PC lub laptop. Część działań już oczywiście podaliśmy na wstępie, czyli przeglądanie zawartości dysku twardego. Odczytywać można również aktywność użytkownika: na portalach społecznościowych, przeglądane witryny internetowe czy otwieranie plików.

Dostęp do cudzego komputera może być również w czasie rzeczywistym. Podglądać możemy więc wszystko, co dzieje się na pulpicie sprzętu. W niektórych przypadkach nawet przejmować kontrolę nad urządzeniem i blokować tym samym działania użytkownika.

Kiedy można monitorować komputer?

Nie ma już chyba żadnych wątpliwości, że zaglądanie w do cudzego laptopa czy komputera stacjonarnego może w znacznym stopniu naruszyć cudzą prywatność. Możemy zatem takie czynności podjąć wyłącznie w określonych sytuacjach. Chodzi mianowicie o podejrzenie, że ktoś działa na naszą niekorzyść. Najlepiej oczywiście, gdy monitorowany sprzęt elektroniczny jest naszą własnością, którą komuś udostępniliśmy.

A w jaki sposób można przeprowadzić monitorowanie komputera? Sklep detektywistyczny Alfatronik oferuje wiele możliwości: alfatronik.com.pl/monitorowanie-komputera-c-3.html, wystarczy kliknąć, by się o tym przekonać. Tutaj przedstawione są podstawowe urządzenia, za pomocą których możemy sprawdzić, czy dana osoba nie podejmuje działań przeciwko nam.

Monitorowanie komputera pracownika

Analiza tego, co robi nasz pracownik na powierzonym przez nas sprzęcie jest bardzo istotna. Wiadomo, że nie powinien on logować się na swoich prywatnych kontach. Z drugiej strony jednak rzadko kiedy można wytrzymać 8 godzin będąc skoncentrowanym wyłącznie na obowiązkach służbowych. Jeśli te są wykonywane starannie, to można przymknąć oko na krótkie dodatkowe odskocznie w wirtualnym świecie.

Co innego jednak, kiedy podejrzewamy, że nasz podwładny nie wykonuje należycie swoich zadań lub wręcz współpracuje z konkurencją i działa na naszą niekorzyść. Wtedy warto monitorować komputer tej osoby, aby się przekonać, czy na przykład nie wynosi z firmy poufnych danych. Taką kontrolę powinniśmy przeprowadzić jak najszybciej, aby ograniczyć ewentualne szkody.

Podejrzenie zdrady małżeńskiej

A co jeśli macie wrażenie, że partner lub partnerka Was oszukuje? Oczywiście najpierw warto porozmawiać o tym. Jeśli jednak druga strona nie rozwieje podejrzeń, to wówczas możecie przejść do sprawdzenia, czy Wasz niepokój ma uzasadnione podstawy.

Samo przejrzenie telefonu może się okazać niewystarczające, warto więc przeskanować komputer osobisty. Możecie tam odkryć na przykład nawiązywanie znajomości na serwisach randkowych i czułe wymiany wiadomości. Czasem również dość nierozsądnie na dysku twardym są przechowywane niedyskretne zdjęcia z randek czy schadzek. W ten sposób pozyskacie również ewentualne dowody na zdradę. Znacznie to ułatwi ewentualną batalię sądową, na przykład o orzeczenie o winie.

Jak monitorować komputer?

Jednym z najprostszych i najskuteczniejszych zarazem rozwiązań jest programowy szpieg komputera Spylogger Alfalog PRO za niecałe 600 złotych. Dostarczany jest na pendrive i od razu gotowy do działania. Instalacja jest niezwykle prosta – od razu możemy ustawić również planowany czas dezaktywacji.

Raporty z aktywności na komputerze będą gromadzone na dysku twardym urządzenia lub wysyłane na wskazany przez nas adres e-mail. Poza szczegółową informacją o działaniach na komputerze (wraz z pisaniem na klawiaturze, poznamy zatem wszystkie hasła dostępu) możemy też przeprowadzać nasłuch otoczenia. Sprawdzimy też, w jakim towarzystwie przebywa monitorowana przez nas osoba.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/07/8-szpiegowanie-komputera-tylko-w-dobrym-celu-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/07/8-szpiegowanie-komputera-tylko-w-dobrym-celu-420x280.jpgBeauty WomenLifestylekomputer,monitor,pracaJak zdobyć wszystkie najistotniejsze informacje o danej osobie? Najlepiej zajrzeć do jej komputera. Historia przeglądarki, aktywność na portalach społecznościowych, pobrane pliki - to wszystko będziemy mieli w zasięgu ręki. Kiedy jednak możemy to zrobić? Koniecznie przeczytajcie nasz artykuł, zanim spróbujecie przeskanować czyjś komputer bez zgody właściciela! Monitorowanie komputera - co...