kobieta

Choroby, wystawienie na zanieczyszczone środowisko, a czasami nawet stres, nie pozostają bez wpływu na kondycję naszych włosów. Po czymś takim często chcesz zmienić fryzurę lub kolor włosów, ale nie wszystko da się z nimi zrobić. Jeśli włosy są mocno zniszczone, warto zrobić badanie włosa. Jest też kilka prostych fryzur, które zamaskują słabą kondycję Twoich włosów. Skorzystaj z rady doświadczonego fryzjera. Zyskasz wspaniałą oprawę dla swojej urody i odmłodniejesz i kilka lat.

Fryzura uwodzicielska

Dość cienkie i delikatne włosy obcina się na krótko, do linii brody (grzywka ma taką samą długość co reszta włosów). Aby nadać fryzurze efekt puszystości oraz optycznie zwiększyć jej objętość, końcówki włosów wycieniowuje się warstwowo (tak oby wierzchnie partie włosów były krótsze), a następnie wymodelowuje je na okrągłej szczotce, wywijając pod spód. Nowy kolor włosów należy dobrać do kolorów oczu i karnacji – naturalną barwę ciepłego brązu rozjaśnia się delikatnym balejażem w odcieniu jasnego blond.

Fryzura elegancka

Sięgające ramion włosy wycieniowuje się na całej długości (partie przy twarzy powinny być mocniej wystrzępione). Fryzurę wymodelowuje się na krągłej szczotce, podwijając końce pod spód. Przedziałek pośrodku głowy rozdziela się na boki długą, sczesaną na policzki, grzywkę. Na włosy nakłada się farbę w kolorze średniego blondu. Aby bardziej je rozświetlić, wykonuje się dwukolorowy balejaż – jasne blond pasemka przeplecione pasemkami tycjanowskimi.

Fryzura sportowa

Sztywne, trudne do układania włosy obcina się na krótko tak aby końcówki nie sięgały karku. Mocno wycieniowuje się włosy na całej długości. Fryzurę wymodelowuje się na krągłej szczotce, lekko podnosząc u nasady głowy. Grzywkę wymodelowuje się palcami, a dłuższe baczki zaczesuje się na policzki. Brązowy kolor włosów rozjaśnia balejażem w odcieniu świetlistego blondu.

Fryzura dziewczęca

Długie, delikatnie wycieniowane na końcach włosy wymodelowuje się również na okrągłej szczotce (wcześniej w nie piankę modelujące), podwijając końce pod spód. Aby dodać twarzy wyrazistości, włosy ufarbowuje się jednolitym kolorem w odcieniu miedzianej czerwieni.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/10/10982375_l-1200x903.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/10/10982375_l-420x316.jpgBeauty WomenWłosybadanie,fryzury,kobieta,uroda,włosyChoroby, wystawienie na zanieczyszczone środowisko, a czasami nawet stres, nie pozostają bez wpływu na kondycję naszych włosów. Po czymś takim często chcesz zmienić fryzurę lub kolor włosów, ale nie wszystko da się z nimi zrobić. Jeśli włosy są mocno zniszczone, warto zrobić badanie włosa. Jest też kilka prostych fryzur,...