makijaż

Piękne usta to atrybut każdej atrakcyjnej kobiety. Panie doskonale wiedzą, że ponętny wygląd ust dodaje im niesamowitego uroku. Co jednak zrobić, gdy natura nie obdarzyła nas pełnymi wargami lub ich kontur zmienił się wraz z upływającym czasem? Doskonałym rozwiązaniem jest zabieg powiększania ust przy pomocy wypełniacza Neauvia Organic. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega.

Dlaczego nasze usta się starzeją?

Skóra na ustach jest bardzo delikatna i niestety szybko widać na niej pierwsze oznaki starzenia. Wraz z upływem czasu usta stają się coraz węższe, wiotkie i szybko się przesuszają. Warto więc zadbać o ich piękny wygląd. Skutecznie pomoże w tym medycyna estetyczna, która dzięki wykorzystaniu innowacyjnych produktów wypełniających, jest w stanie powiększyć usta i uzyskać ich wymarzony kształt.

Powiększanie ust – wskazania:

 • korekta ust zbyt wąskich lub asymetrycznych,
 • ujędrnianie ust,
 • nawilżanie ust,
 • korekta zwisającej lub asymetrycznej górnej wargi,
 • usuwanie zmarszczek wokół ust,
 • eliminacja problemu opadających kącików,
 • poprawa kolorytu ust.

Modelowanie ust – jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem ma miejsce wywiad lekarski, którego celem jest wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań. Następnie skóra wokół ust zostaje znieczulona przy pomocy specjalnego kremu znieczulającego. Procedura modelowania ust polega na iniekcji żelu wypełniającego i trwa od kilku do kilkunastu minut. Lekarz bardzo precyzyjnie wprowadza preparat w tzw. czerwień wargową, która jest później delikatnie formowana w celu dokładnego rozprowadzenia wypełniacza. Zabieg jest mało bolesny, pacjent może odczuwać jedynie delikatne ukłucia. Ogromną rolę odgrywa w tym przypadku doświadczenie i precyzja lekarza. Powiększanie ust w Klinice Miracki w Warszawie to zabieg, do którego przeprowadzania stosuje się organiczne produkty wypełniające z linii Neauvia Organic oraz Neauvia Intense.

Efekty po zabiegu

Zadowalający efekt estetyczny jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymuje się do około 8-12 miesięcy. W razie potrzeby zabieg powiększania ust można bez obaw powtarzać.

Zalecenia pozabiegowe

Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, a także dotykania ich.

Neauvia Organic – perfekcyjne wypełnienie ust

Linia Neauvia Organic to organiczne produkty wypełniające, które służą do eliminacji ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawienia nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Powstają na bazie kwasu hialuronowego pochodzącego z niepatogennego dla człowieka szczepu bakterii Bacillus subtilis.  Do korekcji ust wykorzystuje się Neauvia Rheology, produkt, który zawiera również cenne aminokwasy – glicynę i I-prolinę, będące głównymi składnikami kolagenu. Po zabiegu struktura ust uzyskuje pełny i symetryczny kształt. Co ważne, otrzymany efekt jest bardzo naturalny.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • miesiączka,
 • zażycie aspiryny lub leków przeciwzapalnych,
 • nadwrażliwość na substancję zawartą w wypełniaczu,
 • choroby alergiczne,
 • choroba nowotworowa,
 • problemy skórne w miejscu iniekcji (np. stan zapalny, opryszczka),
 • porfiria, epilepsja.

Więcej informacji na stronie klinikamiracki.pl.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/blue-eyes-237438_960_720.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/blue-eyes-237438_960_720-420x272.jpgBeauty WomenUrodakosmetyka,uroda,usta,zabiegiPiękne usta to atrybut każdej atrakcyjnej kobiety. Panie doskonale wiedzą, że ponętny wygląd ust dodaje im niesamowitego uroku. Co jednak zrobić, gdy natura nie obdarzyła nas pełnymi wargami lub ich kontur zmienił się wraz z upływającym czasem? Doskonałym rozwiązaniem jest zabieg powiększania ust przy pomocy wypełniacza Neauvia Organic. Sprawdźmy,...