pocałunek

Przede wszystkim warto pamiętać, że nikt nie jest mistrzem w całowaniu od urodzenia. Wszystko przychodzi z czasem. Wyróżnia się wiele rodzajów pocałunków. Pierwszy z nich to pocałunek symboliczny – delikatny, kiedy kobieta i mężczyzna tylko muskają się wargami. Podczas całowania kobieta chwyta swoimi ustami dolną wargę swojego kochanka i ją ściska. Pocałunek dotykający to z kolei pieszczenie językiem ust partnera. Mniej znany jest pocałunek wciśnięty, kiedy jeden z partnerów odchyla palcami dolną wargę ust drugiego i je namiętnie całuje. Pozostaje jeszcze pocałunek spinający – z przegryzaniem. Pocałunek z delikatnym ukąszeniem to jest to co w łóżku rozpala zmysły i stanowi doskonałą grę wstępną do dalszych pieszczot.

Mężczyźni uwielbiają pocałunki i to doskonały sposób na ich uwiedzenie. Jednak okazuje się, że całować można nie tylko samymi ustami. Pocałunek motyla polega polega na pieszczeniu skóry policzków i szyi partnera za pomocą rzęs. W niektórych kulturach zresztą w ogóle nie istnieje znany nam pocałunek. Niektóre nacje ocierają się nosami czy opuszkami palców. Całować można zresztą nie tylko usta, ale i całe ciało partnera. Pocałunki tego typu są wyrazem namiętności oraz akceptacji ciała partnera – w tym przypadku mężczyzny. Zwykle stanowią doskonały wstęp do seksu, także seksu oralnego.

Jak się całować aby go uwieść?

Jak się całować aby rozpalić mężczyznę pocałunkami i pieszczotami? Przede wszystkim powinien on te pocałunki lubić. Dobrze działają m.in. mocno pomalowane, zmysłowe usta. Przed lustrem warto też poćwiczyć zmysłowe miny – to wbrew pozorom bardzo działa na mężczyzn. Wówczas nie mogą oni oderwać oczu od ust partnerki i wprost marzą o pocałunkach. To jest klucz do sukcesu. Jednak nie wolno mężczyźnie dawać wszystkiego od razu, nawet jeśli on o tym marzy i bardzo tego pragnie.

Nie można więc zaczynać pocałunków od głębokich pocałunków z języczkiem. Są one zbyt mocne jak na początek. Napięcie najlepiej jest bowiem budować stopniowo, niemal jak na filmie akcji. Można więc rozpocząć na przykład od delikatnego muskania wargami usta partnera i całej twarzy. Dopiero po delikatnych pieszczotach ust i twarzy można przejść do mocniejszego pocałunku.

Kobieta musi być jak najbardziej aktywna. Warto m.in. znaleźć językiem na sklepieniu języka partnera trójkątne zagłębienie (z ang. foramen cecum linguae). To wrażliwy punkt. Ponadto niektóre kobiety są w stanie odnaleźć swoim językiem kubeczki smakowe swojego partnera. Jeśli tak to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Rejon ten jest bardzo delikatny, a jego stymulacja przynosi drugiej osobie sporą dozę przyjemności.

Poza tym w żadnym wypadku nie należy się bać przekraczać granic. W grze miłosnej nie powinno być ograniczeń. Ustami i językiem można więc swobodnie wodzić po całej twarzy i ciele partnera. Warto zwracać uwagę na strefy mocno erogenne m.in. płatki uszu czy szyję.  Mężczyźni lubią kobiety, które podczas całowania są pewne siebie, namiętne i zmysłowe. Pobudza to bowiem ich zmysły, co sprawia, że chcą więcej. To początek drogi do uwiedzenia mężczyzny.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/calowanie-sie.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/calowanie-sie-420x281.jpgBeauty WomenLifestylecałowanie,kobieta,pocałunekPrzede wszystkim warto pamiętać, że nikt nie jest mistrzem w całowaniu od urodzenia. Wszystko przychodzi z czasem. Wyróżnia się wiele rodzajów pocałunków. Pierwszy z nich to pocałunek symboliczny - delikatny, kiedy kobieta i mężczyzna tylko muskają się wargami. Podczas całowania kobieta chwyta swoimi ustami dolną wargę swojego kochanka i...