rzesy

Piękne, długie i gęste rzęsy to atrybut kobiecej urody. Pewne jest, że zadbane rzęsy przyciągną wzrok płci przeciwnej. Kobieta poczuje się też bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Wiele kobiet korzysta z usług kosmetyczek, które zagęszczają rzęsy. Można jednak samodzielnie wykonać podobny zabieg w domu, wykorzystując rzęsy na pasku.

Jakie sztuczne rzęsy wybrać?

Rynek kosmetyczny oferuje najróżniejsze modele i rodzaje sztucznych rzęs, które różnią się od siebie gęstością, stopniem podkręcenia, kolorem lub długością. Przed zakupem rzęs warto przemyśleć, na jakim efekcie nam zależy. Bardzo gęste i długie rzęsy z pewnością nie sprawdzą się na co dzień, natomiast będą świetnym uzupełnieniem stylizacji na wesele lub inną imprezę okolicznościową. Spektakularny efekt zapewnią rzęsy na pasku, które są dość proste do domowego użytku. Sztuczne rzęsy na pasku charakteryzuje pełny wachlarz, a producenci oferują ogromny wybór stylizacji. Do wyboru są rzęsy umożliwiające uzyskanie prawdziwie hollywoodzkiego wyglądu lub podkreślenie np. tylko kącika oka. Producenci oferują syntetyczne lub naturalne rzęsy na pasku.

Jak przykleić rzęsy na pasku?

Przed rozpoczęciem przyklejania rzęs za pomocą kleju należy dopasować je do wielkości i kształtu oka „na sucho”. W przypadku zbyt szerokiego paska lub za długich włosków możemy dopasować rzęsy do swoich potrzeb. Doklejanie rzęs to ostatni etap tworzenia makijażu i stylizacji wieczorowej. Jeśli makijaż wykończymy kreską na powiece, pasek będzie całkiem niewidoczny. Wzdłuż paska rzęs należy nałożyć klej, a następnie umieścić rzęsy przy zewnętrznym kąciku oka. Należy delikatnie dociskać wzdłuż linii swoich rzęs aż do wewnętrznego kącika, aby aplikacja była w pełni skuteczna. Czynność należy powtórzyć na drugim oku.

Wybór kleju

Aby rzęsy trzymały się odpowiednio długo, konieczne jest wybranie dobrej jakości kleju. Rzęsy często sprzedawane są w zestawie z klejem. Specjaliści polecają sprawdzone marki specjalizujące się w produktach do rzęs. Dobrej jakości rzęsy można aplikować kilkukrotnie. Wszystko zależy oczywiście od tego, w jaki sposób zostaną nałożone i zdjęte. Szukając rzęs warto zadać sobie pytanie, czy potrzebujemy ich na jedno wyjście, czy przydadzą się też w przyszłości.

Zdjęcie sztucznych rzęs

Zdejmowanie sztucznych rzęs należy przeprowadzić za pomocą specjalnego płynu do usuwania sztucznych rzęs. Jeśli korzystasz ze sztucznych rzęs okazyjnie, wystarczy w celu ich zdjęcia użyć produktu do demakijażu lub oliwkę. Wystarczy nasączyć wacik produktem i przyłożyć do oka, a po kilkunastu sekundach rzęsy odkleją się od powieki. Prawidłowa aplikacja sztucznych rzęs nie osłabi naszych naturalnych rzęs, a na pewno doda uroku i kobiecości.
Wybór profesjonalnej jakości rzęs znajdziemy na: professional-lashes.pl. Producent oferuje pełen wybór rodzajów rzęs, które można dopasować do swoich potrzeb. Rzęsy są odporne na odgniecenia i idealnie imitują ludzkie rzęsy.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/03/rzesy-1200x791.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/03/rzesy-420x277.jpgBeauty WomenMakijażkobieta,makijaż,rzęsy,urodaPiękne, długie i gęste rzęsy to atrybut kobiecej urody. Pewne jest, że zadbane rzęsy przyciągną wzrok płci przeciwnej. Kobieta poczuje się też bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Wiele kobiet korzysta z usług kosmetyczek, które zagęszczają rzęsy. Można jednak samodzielnie wykonać podobny zabieg w domu, wykorzystując rzęsy na pasku. Jakie sztuczne...