urodziny

Przyjęcie urodzinowe dziecka to długo wyczekiwana chwila nie tylko dla solenizanta, ale również jego rodziców. Wymaga bowiem szczególnej oprawy, a tą zapewnią odpowiednie dekoracje. Czym zatem byłaby impreza naszego smyka bez tortu i świeczek urodzinowych? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu osób, na rynku znajdziemy ogromną różnorodność tychże gadżetów, które z pewnością mile zaskoczą niejednego jubilata.

Zwyczaj zapalania świeczek urodzinowych ma swoją długą historię. Przyjmuje się bowiem, że wywodzi się ze starożytnej Grecji, kiedy to raz w miesiącu obdarowywano boginię księżyca – Artemidę plackiem z ich dodatkiem. Tradycja, choć nieco zmieniona, przetrwała jednak do dziś i obecność urodzinowej świeczki na torcie jest absolutną koniecznością. Z jakimi propozycjami w tym zakresie możemy się spotkać?

Z kolorowym płomykiem

Niezwykle interesujące są świeczki urodzinowe z kolorowym knotem, które pełnię swojego uroku ukazują w ciemności. Przy ich udziale nawet zwykły, niezbyt wymyślny w swej formie tort, nabierze efektownego charakteru. W sprzedaży znajdziemy gadżety składające się z 6 lub 12 sztuk, z dopasowanym kolorystycznie płomieniem.

Chwilo – trwaj!

Nowością są niegasnące świeczki urodzinowe. Po wypowiedzeniu życzenia i zdmuchnięcia płomieni, zalśnią swoim blaskiem na nowo. To z pewnością interesująca dekoracja, która przypadnie do gustu zarówno solenizantowi, jak i przybyłym gościom.

Z serduszkami…

Współczesny rynek produktów obfituje w szereg niezliczonych propozycji, czego najlepszym przykładem są świeczki urodzinowe z serduszkami. To ciekawa alternatywa dla klasycznych dekoracji, które wzbogacone o specjalne podstawki, pozwalają na swobodne umieszczenie ich na torcie. W zależności od osobistych preferencji, możemy wybrać białe świeczki w czerwone serduszka lub serca utrzymane w rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Sto lat, sto lat…

Były już kolorowe świeczki urodzinowe, charakteryzujące się wymyślnym kształtem, a także te, które nigdy nie gasną. Teraz przyszła pora na dekoracje wzbogacone modułem dźwiękowym. To gadżet, któremu wystarczy przekręcić podstawę, aby usłyszeć znaną, odpowiednio dopasowaną do uroczystości melodię Happy Birthday. Wśród tego typu ozdób urodzinowych możemy napotkać również na fontannę tortową, której świeczki wesoło strzelają radosnymi iskierkami.

Płonąca się świeczka urodzinowa to nie tylko atrakcja dla dzieci, ale również niezastąpiona dekoracja, podkreślająca wzniosły charakter rodzinnego spotkania.

Artykuł powstał we współpracy z http://partybudziki.pl/pol_m_AKCESORIA-PARTY_Swieczki-_Swieczki-urodzinowe-584.html

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/świeczki-urodzinowe-na-torcie-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/świeczki-urodzinowe-na-torcie-420x280.jpgBeauty WomenLifestyleświeczki,urodzinyPrzyjęcie urodzinowe dziecka to długo wyczekiwana chwila nie tylko dla solenizanta, ale również jego rodziców. Wymaga bowiem szczególnej oprawy, a tą zapewnią odpowiednie dekoracje. Czym zatem byłaby impreza naszego smyka bez tortu i świeczek urodzinowych? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu osób, na rynku znajdziemy ogromną różnorodność tychże gadżetów, które z...