kobieta

Czasami stając przed lustrem zastanawiamy się, czego nam brakuje, albo co mogłybyśmy poprawić aby wyglądać atrakcyjniej. Bardzo często odpowiedź jest jedna: brwi ! W dzisiejszych czasach trendy dotyczące grubości oraz kształtu brwi zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jeszcze kilkanaście lat temu panowała moda na brwi o owalnym kształcie i co najważniejsze – im cieńsze, tym lepsze. Jednakowa grubość całej brwi powodowała to, że włoski nie odrastały już tak szybko, a regulacja, która miała upiększać, dla niektórych stała się koszmarem.
Poniżej przedstawiamy 5 najczęściej popełnianych błędów w regulacji brwi.

Po pierwsze: usunięcie nasady brwi

Jak zostało wcześniej wspomniane jeszcze kilkanaście lat temu brwi były minimalizowane i jedyne, co pozostawało to cieniuteńki paseczek o równej grubości. Niestety skutki tych zabiegów występują do dzisiaj, ponieważ regularnie usuwana nasada brwi nie odrasta tak szybko, jak byśmy chciały. Należy więc pamiętać, aby nigdy nie zgadzać się na zbyt głębokie regulowanie włosków w okolicy nasady. Ma to być najgrubsza część naszych brwi .

Po drugie: brak przycięcia brwi

Jest to sprawa tak samo istotna, jak samo wyregulowanie brwi pod dolną linią łuku. Odpowiednio przystrzyżone spowodują, że nasze spojrzenie stanie się łagodniejsze, a tym samym uzyskamy idealną symetrię między lewą a prawą brwią. Brwi które rosną w górę są bardzo modne i coraz bardziej pożądane, ale pamiętajmy o tym, że tylko wtedy, kiedy są odpowiednio i równo przystrzyżone. Należy zwrócić uwagę na to, iż element, jakim jest strzyżenie brwi należy wykonywać wyłącznie w miejscach, w których kadra jest odpowiednio przygotowana i przeszkolona z zakresu stylizacji brwi. Jeżeli trafimy do przypadkowej osoby, która nie ma doświadczenia w stylizacji brwi, może się zdarzyć tak, że po usłudze będziemy zniesmaczone i na długi czas zrazimy się do tego rodzaju usług.

Po trzecie: usunięcie włosków z górnej linii brwi

Nie samo usunięcie jest błędem, ale usunięcie zbyt dużej ilości włosków z górnej części łuku. Jeżeli zgadzamy się na regulację górnej części bądź sugeruje nam to stylistka, pamiętajmy o tym, żeby zwrócić uwagę na to, czy zostaje usunięty tylko meszek i ewentualnie zbyt rozszerzone owłosienie. Najczęściej popełnianym błędem jest to, że brew zostaje zbyt mocno wyregulowana od góry, przez co spojrzenie sprawia wrażenie smutnego bądź z grymasem.

Po czwarte: zły kształt

Kształt brwi nie może być dziełem artystycznym stylistki czy zrealizowaniem szalonego planu klientki. Kształt brwi to nasz charakter i dopełnienie naszego wyglądu. Jeżeli w trendach panuje moda na grube i nieujarzmione brwi, a my jesteśmy filigranowymi blondynkami, nie dajmy sobie wmówić, że ta stylizacja będzie dla nas świetna. Kształt brwi ma być przede wszystkim dopasowany do naszych rysów twarzy, a także do fryzury oraz naszego codziennego stylu.

Po piąte: symetria

Pamiętajmy o tym, że to symetria jest kluczową sprawą w regulacji brwi. Nie bez powodu wymyślono mapowanie i kąty występujące w stylizacji brwi. Pamiętajmy więc o tym, że dobrze wyregulowane brwi to takie, które nie są ani za krótkie, ani za długie, a ich nasadka nie jest ani zbyt gruba, ani zbyt cienka, natomiast łuk nie jest ani za wysoko, ani za nisko. Jeżeli nie jesteś pewna, czy Twoje brwi są odpowiednio regulowane wystarczy, że wpiszesz w przeglądarkę internetową hasło – mapowanie brwi, a na pewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/05/img_0187-e1526569003676.jpeghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/05/img_0187-e1526569003676-420x284.jpegBeauty WomenUrodabrwi,kobieta,urodaCzasami stając przed lustrem zastanawiamy się, czego nam brakuje, albo co mogłybyśmy poprawić aby wyglądać atrakcyjniej. Bardzo często odpowiedź jest jedna: brwi ! W dzisiejszych czasach trendy dotyczące grubości oraz kształtu brwi zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jeszcze kilkanaście lat temu panowała moda na brwi o owalnym kształcie i...