szkatułka

Biżuteria jest Twoim nieodłącznym dodatkiem każdej codziennej stylizacji i posiadasz całkiem sporą jej kolekcję? Posiadasz duży zapas kosmetyków, które stoją porozstawiane po całym pokoju? Zadbaj o ich odpowiednie przechowanie oraz właściwą prezentację. Drewniana, plastikowa a może tekturowa? Tak, szkatułka to jest to, czego właśnie potrzebujesz. Zadbaj o to, aby Twoja cenna kolekcja biżuterii czy kosmetyków znalazła odpowiednie dla siebie miejsce. Przy okazji Twoje rzeczy dostaną dodatkowej pięknej oprawy, a Ty przy tym zawsze utrzymasz porządek oraz ład w pokoju.

Szkatułki drewniane

Idealne, aby ukryć w niej Twoje kosmetyki czy cenne błyskotki. Te z drewna nie tylko będą dobrą skrytką, ale dodadzą dodatkowo ciepłego, przytulnego klimatu Twojemu pomieszczeniu. Dodatkowo szkatułki drewniane możemy kupić w sklepie bez żadnych zdobień. Dzięki temu możemy jej wygląd zaprojektować sami według własnych upodobań. Pamiętajmy jednak, aby takie wnętrze szkatułki wypełnić miękkim materiałem, który będzie ochroną dla drewna przed ostro zakończonymi końcówkami naszej biżuterii. Polecamy szkatułki drewniane również te gotowe, które wyróżniają się piękną wygrawerowaną przykrywą oraz dodatkowo oprawione w szkło, co sprawia, że skrzynka staje się delikatniejsza i ma mniej surowy charakter. Znajdziesz je m.in. w sklepie https://birdsoflove.pl/pol_m_Dekoracje-do-domu_Przechowywanie_Drewniane-pudelka-302.html

Szkatułki plastikowe

Nada się jako przechowalnia pędzli do makijażu oraz kosmetyków. W wyborze takich szkatułek możemy zaopatrzyć się w dwie lub większą ilość szufladek. Ze względu na ich materiał z którego skrzynka jest wykonana, staję się ona łatwa do wyczyszczenia. Nie musimy więc martwić się o to, że dany kosmetyk może zniszczyć nam pudełko. Do wyboru mamy te przezroczyste, z kolorem lub kryjące to, co chowamy w środku. Plastikowe szkatułki stworzone specjalnie do przechowywania kosmetyków często posiadają dodatkowe lusterko, które zabierając w podróż, pozwoli, abyś bez wchodzenia do toalety wykonała swój codzienny makijaż.

Szkatułka tekturowa

Są najczęściej bogato przyozdobione. Do wyboru mamy puzderka ozdobione cykoriami, kokardkami oraz pięknymi obrazkami w kwiaty i nie tylko. Świetnie prezentują się w salonach, przyciągając wzrok gości. Na rynku jest ogromna pula do wyboru, jeśli chodzi o kolorystykę czy motyw takiej szkatułki tekturowej. Będzie również wspaniałym podarunkiem czy prezentem na wyjątkową okazję. Każda kobieta kochająca błyskotki oraz biżuterię będzie zachwycona takim podarunkiem. Taki rodzaj szkatułki polecamy zdecydowanie do przechowywania biżuterii oraz bibelotów. W przypadku kosmetyków tektura wchłonie rozlany produkt, co spowoduje, że nie będzie możliwości wyczyszczenia pudełka.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/szkatułka-drewniana-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/szkatułka-drewniana-420x280.jpgBeauty WomenUrodabiżuteria,kosmetyki,pudełko,urodaBiżuteria jest Twoim nieodłącznym dodatkiem każdej codziennej stylizacji i posiadasz całkiem sporą jej kolekcję? Posiadasz duży zapas kosmetyków, które stoją porozstawiane po całym pokoju? Zadbaj o ich odpowiednie przechowanie oraz właściwą prezentację. Drewniana, plastikowa a może tekturowa? Tak, szkatułka to jest to, czego właśnie potrzebujesz. Zadbaj o to, aby...