cellulit

Szukasz skutecznego, a jednocześnie przyjemnego sposobu na usuwanie cellulitu? Stosowane przez Ciebie preparaty na cellulit nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Zastanawiasz się nad przeprowadzeniem specjalistycznego zabiegu na cellulit w gabinecie medycyny estetycznej, ale boisz się jego zbyt bolesnego i inwazyjnego przebiegu? Idealnym rozwiązaniem może okazać się dla Ciebie masaż endermologiczny przy pomocy najnowszego urządzenia w tej kategorii – Endermologie LPG Alliance. Obecnie to jeden z przyjemniejszych sposobów na usuwanie cellulitu. Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie, w której można poddać się wyjątkowemu masażowi na cellulit, podpowiadamy, jakie zalety ma ten zabieg!

Masaż na cellulit – tradycyjny zabieg w nowoczesnej odsłonie

Masaż zdecydowanie nie jest nowym sposobem na walkę z cellulitem – w gabinetach kosmetycznych możemy spotkać się m.in. z masażem bańką chińską, który jeszcze do niedawna stanowił jeden z popularniejszych zabiegów na ciało. Prawda jest jednak taka, że nowoczesny zabieg endermologii ma nam do zaoferowania dużo więcej niż zwykły masaż ręczny czy zabieg wykonywany specjalnymi bańkami. Endermologia przynosi przede wszystkim bardziej widoczny i dużo szybszy efekt redukcji cellulitu i kompleksowej poprawy wyglądu ciała niż pozostałe metody. To przede wszystkim zasługa tego, że w odróżnieniu od tradycyjnych metod, endermologia jest masażem mechanicznym kontrolowanym przez specjalne oprogramowanie komputerowe, dzięki czemu zabieg jest bardziej precyzyjny i trafia bezpośrednio w źródło problemu.

Skuteczny sposób na cellulit i nie tylko

Dostępny w Klinice Miracki w Warszawie masaż endermologiczny to nie tylko bardzo skuteczny sposób na cellulit, lecz także ogólną poprawę naszej skóry i sylwetki. Urządzenie Endermologie LPG Alliance zostało wyposażone w specjalną głowicę zabiegową, która umożliwia zarówno redukcję cellulitu, jak i wymodelowanie sylwetki czy ujędrnienie skóry. Decydując się na wykonanie pełnej serii zabiegów endermologii, możemy liczyć nie tylko na widoczne wygładzenie i wyrównanie struktury skóry, lecz także wyraźne wyszczuplenie sylwetki w takich miejscach, jak brzuch, uda, biodra, pośladki czy ramiona. Co więcej, zabieg endermologii bardzo dobrze sprawdza się także przy terapii przeciwobrzękowej czy rozluźnianiu napiętych mięśni, prowadząc nie tylko do poprawy wyglądu ciała, lecz także ogólnego samopoczucia pacjenta.

Przyjemne usuwanie cellulitu?

W odróżnieniu od wielu innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, endermologię charakteryzuje całkowicie bezbolesna i przyjemna procedura zabiegowa. Podczas zabiegu pacjent czuje się zrelaksowany i nie odczuwa żadnych nieprzyjemnych dolegliwości, a zabieg wykonuje się bez znieczulenia miejscowego. Bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej pacjent może powrócić do pracy i swoich codziennych aktywności, bo terapia nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Podczas terapii z organizmu usuwane są także toksyny, co pacjent odczuwa poprzez poprawę samopoczucia, zmniejszenie zmęczenia i przypływ pozytywnej energii. Endermologia jest zdecydowanie najłagodniejszym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, dlatego cieszy się tak ogromną popularnością wśród pacjentów. Masaż można wykonywać samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów wyszczuplenia i poprawy wyglądu skóry.

Więcej informacji na temat zabiegu usuwania cellulitu masażem endermologicznym znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/zabieg/endermologia-lpg-alliance/

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/11/usuwaniecellulitu-e1543245303251.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/11/usuwaniecellulitu-420x280.jpgBeauty WomenUrodacellulit,kobieta,masaż,urodaSzukasz skutecznego, a jednocześnie przyjemnego sposobu na usuwanie cellulitu? Stosowane przez Ciebie preparaty na cellulit nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Zastanawiasz się nad przeprowadzeniem specjalistycznego zabiegu na cellulit w gabinecie medycyny estetycznej, ale boisz się jego zbyt bolesnego i inwazyjnego przebiegu? Idealnym rozwiązaniem może okazać się dla Ciebie masaż endermologiczny...