brwi

Gęste, wyraźne brwi o regularnym łuku, podkreślają oczy i nadają twarzy charakteru. Niestety, wiele kobiet o typowo słowiańskiej urodzie (zarówno bardzo młodych, jak i dojrzałych), ma dosyć rzadkie brwi z wieloma ubytkami i jest zmuszonych używać codziennie kosmetyków do ich stylizacji, co jest czasochłonne i uciążliwe.

Na szczęście, specjaliści opracowali rewolucyjną metodę, która pozwala na trwałe wygrać z tym defektem kosmetycznym, a jest to zabieg przeszczepu brwi Smart Graft, dostępny również w warszawskiej Klinice Miracki.

Przeszczep brwi a inne metody poprawy ich wyglądu

Wszystkie kobiety, które nie akceptują swoich jasnych, niesymetrycznych lub zbyt cienkich brwi, często decydują się na ich przyciemnienie lub stworzenie od nowa łuku brwiowego za pomocą henny lub kosmetyków stylizacyjnych, które wymagają codziennego użycia lub bardziej trwałych metod, takich jak makijaż permanentny brwi.

Zdaniem ekspertów medycyny estetycznej, obecnie jednym z najlepszych sposobów zagęszczenia przerzedzonych włosów, tworzących łuk brwiowy jest zabieg Smart Graft (niechirurgiczny przeszczep brwi), który jest niemal bezbolesny i daje bardzo naturalny efekt zagęszczenia i podkreślenia brwi, nieosiągalny innymi metodami, takimi jak makijaż permanentny, który bardzo często szpeci, zamiast podkreślać urodę (niewiele osób potrafi wykonać tę procedurę w prawidłowy sposób, czego efektem jest mnóstwo pacjentek, które w ostatnich latach zgłaszają się do klinik medycyny estetycznej na zabieg laserowego usuwania nieudanego makijażu permanentnego).

Smart Graft – koniec z cienkimi i rzadkimi brwiami!

Mało wyraziste, rzadkie i niesymetryczne brwi mogą być kwestią genetyki, efektem długotrwałego stresu lub wynikiem różnych chorób – nie oznacza to jednak, że należy pogodzić się z ich niesatysfakcjonującym wyglądem! Przeszczep brwi Smart Graft to idealne rozwiązanie, również dla tych pacjentek, które nie mają czasu na codzienne malowanie brwi, czy zabiegi henny kilka razy w miesiącu. Transplantacja mieszków włosowych pozwala odzyskać atrakcyjny wygląd i piękną oprawę oczu. Na czym dokładnie polega innowacyjny zabieg Smart Graft?

Przeszczep brwi metodą Smart Graft – jak wygląda zabieg?

Rekonstrukcja owłosienia okolicy oka, jest mało inwazyjna, nie pozostawia widocznym blizn i daje trwałe efekty. Należy podkreślić, że przeżywalność pobranych cebulek włosów wynosi do 98%, co jest imponującym wynikiem. Lekarz znieczula miejscowo pacjentkę, a następnie pobiera pojedyncze zespoły mieszkowe od pacjentki (tzw. grafty) i implementuje w obszar łuku brwiowego, kształtując naturalną, symetryczną linię włosów, zgodnie z wcześniej ustaloną wizją. Zaawansowany technologicznie sprzęt sprawia, że specjalista ma pełną kontrolę nad procesem transplantacji włosów, układając każdy z nich według planu. Zabieg trwa 2-3 godziny i nie wymaga od pacjentki szczególnego okresu rekonwalescencji, jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu.

Z uczestnictwa w przeszczepie Smart Graft wyklucza kobietę m.in.:

  • zaawansowana cukrzyca,
  • alergie na środki znieczulające,
  • łuszczyca,
  • zaburzenia krzepliwości krwi.

Brwi po przeszczepie – jak na co dzień dbać o brwi?

Bezpośrednio po przeszczepie brwi, skóra w obrębie obszaru zabiegowego, może być lekko obrzęknięta, tkliwa i zaczerwieniona, mogą pojawić się też mikroskopijnej wielkości ranki, co jest zupełnie naturalną reakcją organizmu. Dlatego należy unikać pocierania tych okolic i stosować ochronę przeciwsłoneczną przez 3-4 tygodnie od dnia zabiegu. Wskazane jest też mycie twarzy  delikatnymi kosmetykami hipoalergicznymi o łagodnym dla skóry składzie.

Nie podoba Ci się Twój łuk brwiowy? Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, na temat nowoczesnego przeszczepu brwi Smart Graft lub transplantacji włosów skóry głowy oraz pozostałych zabiegów eliminujących różne problemy natury estetycznej i mankamenty urody? Najważniejsze informacje znajdziesz na stronie internetowej warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2020/01/zageszczaniebrwi-1200x800.jpeghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2020/01/zageszczaniebrwi-420x280.jpegBeauty WomenUrodabrwi,kosmetyka,uroda,zdrowieGęste, wyraźne brwi o regularnym łuku, podkreślają oczy i nadają twarzy charakteru. Niestety, wiele kobiet o typowo słowiańskiej urodzie (zarówno bardzo młodych, jak i dojrzałych), ma dosyć rzadkie brwi z wieloma ubytkami i jest zmuszonych używać codziennie kosmetyków do ich stylizacji, co jest czasochłonne i uciążliwe. Na szczęście, specjaliści opracowali...