Utarło się już, że w ten wyjątkowy dzień kupujemy swojej partnerce piękny bukiet kwiatów. A czemu by troszkę nie zaszaleć i nie zaskoczyć jej jakimś nietuzinkowym prezentem, którego się nie spodziewa. Takim , który zostanie z nią troszkę dłużej niż tylko parę dni. Tym wyjątkowym prezentem może stać się np. zmysłowa bielizna. Która kobieta nie lubi dostawać prezentów w postaci pięknej bielizny? Chyba takiej nie ma. Dodatkowym plusem takiego prezentu poza tym, że nasza partnerka będzie bardzo mile zaskoczona i niezwykle podbudowana jest to, że sprawi on przyjemność obojgu. Kobieta poczuje się w nim niezwykle dowartościowana a mężczyzna będzie mógł nacieszyć oko patrząc na swoją ukochaną w prezencie kupionym przez siebie. Dlaczego więc nie zamienić pięknej czerwonej róży na zmysłową czerwoną bieliznę.

Jaki rodzaj bielizny wybrać?

Zacznijmy od bielizny nocnej w postaci zmysłowej koszulki. Jest to chyba najmniej ryzykowana forma prezentu, ponieważ będzie pasowała każdej kobiecie bez względu na jej figurę. Na zdjęciu przepiękna, zmysłowa propozycja koszulki nocnej, z najnowszej kolekcji „Tamarillo” marki Sawren. Głęboka, malinowa czerwień, przepiękna koronka i delikatny materiał sprawią, że każda kobieta będzie wyglądać w niej zjawiskowo.

Źródło zdjęć: © sawren.com

Kolejną propozycją z tej samej kolekcji jest przepiękny, delikatny komplet, składający się z biustonosza typu soft oraz koronkowych fig. To propozycja dla tych Panów którzy nieco dokładniej znają wymiary swojej partnerki. Zmysłowa koronka w połączeniu z głęboką czerwienią oraz maleńką kokardą w kontrastowym kolorze tworzą zestawienie idealne.

Źródło zdjęć: © sawren.com

Dla tych Pań, które nie do końca dobrze czują się w biustonoszach typu soft, idealną alternatywą jest biustonosz typu push-up, również z kolekcji „Tamarillo” marki Sawren. Równie zmysłowy i uwodzicielski, utrzymany w tym samym zestawieniu kolorystycznym ale nieco bardzie podkreślający i eksponujący kształty kobiecego biustu. W przeciwieństwie do biustonoszy typu soft, które idealnie sprawdzą się u Pań z większym biustem, biustonosze push-up lepiej sprawdzą się u Pań z nieco mniejszymi miseczkami.

Źródło zdjęć: © sawren.com

Ostatnia najbardziej odważna propozycja, to niezwykle subtelne body marki Sawren. To idealna propozycja dla pewnych siebie kobiet, które nie boją się odsłonić nieco więcej ciała. Delikatna koronka w eleganckim wydaniu niezwykle zmysłowo podkreśli kobiece ciało. Propozycja ta na pewno przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie i bez wątpienia jego partnerce również.

Źródło zdjęć: © sawren.com

Wszystkie powyższe modele tej wyjątkowej bielizny znajdziecie w sklepie lasiens.pl.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/tlo-new-yearjk14-1200x494.pnghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/tlo-new-yearjk14-420x173.pngBeauty WomenModabiustunosz,dzień kobiet,kobieta,modaUtarło się już, że w ten wyjątkowy dzień kupujemy swojej partnerce piękny bukiet kwiatów. A czemu by troszkę nie zaszaleć i nie zaskoczyć jej jakimś nietuzinkowym prezentem, którego się nie spodziewa. Takim , który zostanie z nią troszkę dłużej niż tylko parę dni. Tym wyjątkowym prezentem może stać się...