krem

To niezaprzeczalny fakt, że starzejąc się, Twoja skóra starzeje się razem z Tobą. Traci elastyczność, a jej komórki coraz wolniej się regenerują. Dlatego też, nie odkładaj w czasie walki ze zmarszczkami, zajmij się nimi już w chwili, gdy zauważysz na twarzy pierwsze bruzdki. To jasne, że nie unikniesz ich całkowicie, jednak możesz je spłycić i opóźnić powstanie następnych zmarszczek.

Skąd biorą się zmarszczki?

Pierwsze zmarszczki dość często pojawiają się już bardzo wcześnie pomiędzy 25 a 30 rokiem życia, jako efekt utraty jędrności i elastyczności przez skórę. Powstają na skutek osłabienia się struktur skóry, jej wewnętrznego szkieletu i wzmocnień tworzonych przez włókna kolagenowe i elastylowe. Są one bardzo ważne, gdyż to dzięki nim skóra jest napięta i sprężysta. Jednak z czasem ulegają zniszczeniu, co prowadzi do pojawienia się widocznych załamań na naszej twarzy. Przyczyn może być wiele : upływający czas, tryb życia a nawet dieta.

Dlaczego chcemy pozbyć się zmarszczek?

1

Choć powstawanie zmarszczek nikogo nie dziwi, gdyż jest normalnym etapem w życiu to jednak wciąż trudno jest się nam pogodzić z tym zjawiskiem. Przyczyn tego jest wiele. Często po prostu pragniemy widzieć siebie wciąż młodych i „gładkich”. Jednak na szczęście są sposoby, które nam to umożliwiają. Jednym z nich jest codzienna pielęgnacja skóry, która jest ważnym elementem profilaktyki przeciwstarzeniowej. Systematyczne używanie kremów na zmarszczki może znacznie opóźnić proces starzenia się skóry.

Rewolucyjny krem przeciwzmarszczkowy w Twoim zasięgu

Jedną z metod przeciwdziałania starzeniu się skóry jest regularne stosowanie kremów nawilżających. Krem przeciwzmarszczkowy z Neodermylem to nowość na rynku od Piwne kosmetyki Saela. Oryginalny piwny krem przeciwzmarszczkowy zwiera w swoim składzie wyciąg z chmielu, witaminy oraz Neodermyl, który jest składnikiem nawilżającym, mającym działanie opóźniające procesy starzenia się skóry.

2

Neodermyl – składnik opóźniający procesy starzenia

Neodermyl to beziniekcyjny wypełniacz zmarszczek, który stymuluje odnowę tzw. kolagenu młodości. Reaktywując syntezę elastyny w skórze. Składnik ten bierze także udział w odmładzaniu fibroblastów poprzez zapewnienie im aktywnego źródła komórkowej energii. Neodermyl zawiera aminokwasy: lizynę, prolinę oraz miedź. To m.in. tych składników skóra potrzebuje do prawidłowej syntezy kolagenu i elastyny. Produkt jest czystym źródłem bioenergii.  Przy jego regularnym stosowaniu skóra jest delikatna, jędrna, zmarszczki są widocznie spłycone.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/09/krem-do-twarzy-przeciwzmarszczkowy-1200x900.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/09/krem-do-twarzy-przeciwzmarszczkowy-420x315.jpgBeauty WomenUrodakosmetyki,uroda,zmarszczkiTo niezaprzeczalny fakt, że starzejąc się, Twoja skóra starzeje się razem z Tobą. Traci elastyczność, a jej komórki coraz wolniej się regenerują. Dlatego też, nie odkładaj w czasie walki ze zmarszczkami, zajmij się nimi już w chwili, gdy zauważysz na twarzy pierwsze bruzdki. To jasne, że nie unikniesz ich...