Z wiekiem ciało człowieka bardzo się zmienia. Skóra nie jest już tak elastyczna, co może doprowadzić do wielu kompleksów. Nawet stosowanie odpowiednich kosmetyków oraz spożywanie jakościowych potraw pełnych w witaminy i minerały nie zatrzyma czasu, jest jednak sposób na wiecznie młody wygląd. Mowa oczywiście o zabiegach odmładzających, które w ostatnim czasie stały się bezinwazyjne i bardzo cenione przez ludzi na całym świecie.

Wszystko to możliwe staje się dzięki wykorzystaniu nowej technologii. Urządzenia, z których teraz korzysta się w gabinetach medycyny estetycznej dają wiele możliwości. Jednym z nich jest dermapen. Dzięki niemu całe zabiegi przebiegają bardzo szybko oraz bezboleśnie. Pacjenci zadowoleni są z efektów końcowych, co znów możliwe jest poprzez zastosowaną metodę.

Dermapen – działanie

Jest to niewielkie urządzenie, z którego korzystać mogą jedynie osoby posiadające odpowiednie wykształcenie, a także umiejętności oraz doświadczenie. Dzięki niemu pod skórę wprowadzana zostaje specjalna substancja czynna, która powoduje, że zmarszczki zostają wypełnione. Dermapen posiada szereg małych igieł, które wbijają się pod skórę i w ten właśnie sposób wprowadzają ową substancję. Nakłucia te są niewielkie, co oznacza, że i całemu zabiegowi nie towarzyszy bóli i na sam koniec ślady na twarzy są niemalże niewidoczne. Cały zabieg przeprowadzany z użyciem dermapenu jest więc komfortowy i przede wszystkim bezpieczny dla klienta. Warto też zwrócić uwagę na to, że praca z wykorzystaniem tego nowoczesnego sprzętu jest również łatwa i przyjemna dla samego lekarza specjalisty.

dermapen

Co możemy osiągnąć dzięki wykorzystaniu dermapenu

Klienci, którzy zgłaszają się na zabieg mogą liczyć głównie na wypełnienie zmarszczek. Te stają się wyraźnie zmniejszone oraz spłycone, a efekt jest natychmiastowy. Urządzenie to wykorzystywane jest także do zmniejszenia rozstępów oraz zlikwidowania blizn potrądzikowych. Na te efekty również nie trzeba czekać. Osoby, które zmagają się z bliznami powstałymi przez poparzenie również mogą poddać się zabiegowi. Jak się okazuje, dermapen wykorzystywany jest również podczas leczenia łysienia.

Poznaj największe zalety jakie daj dermapen

Coraz więcej ludzi chętnie decyduje się na zabieg odmładzający właśnie z wykorzystaniem dermapenu. To spowodowane jest wieloma rzeczami, a zalet trudno zliczyć. Należą do nich głównie bardzo krótki czas trwania zabiegu, niewielki ból odczuwany podczas nakłuć, komfort oraz wygoda pacjenta, jak i lekarza przeprowadzającego zabieg, duża sterylność podczas wykonywania całego zabiegu, co umożliwione jest dzięki użyciu wymiennych igieł. Czas rekonwalescencji po zabiegu jest bardzo krótki, dlatego nie należy obawiać się widocznych śladów utrzymujących się długo na twarzy. Bardzo ważne jest również to, że dermapen daje lekarzowi możliwość kontroli głębokości iniecji. To również zwiększa komfort każdego pacjenta. Regulacja ta wynosi od 0,5 milimetra do 2,5 milimetra. Warto decydować się na tak proste i bezpieczne metody odmładzające.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/11/dermapen1-e1510595660854.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/11/dermapen1-420x280.jpgBeauty WomenUrodakobieta,odmładzanie,urodaZ wiekiem ciało człowieka bardzo się zmienia. Skóra nie jest już tak elastyczna, co może doprowadzić do wielu kompleksów. Nawet stosowanie odpowiednich kosmetyków oraz spożywanie jakościowych potraw pełnych w witaminy i minerały nie zatrzyma czasu, jest jednak sposób na wiecznie młody wygląd. Mowa oczywiście o zabiegach odmładzających, które w...