kobieta

Paryżanki to kobiety, które słyną z wyszukanego smaku i gustu. Ich niestereotypowy styl przyciąga wiele panien, które poszukują swojego „ja”. Paryżanki na pierwszym miejscu stawiają wygodę i z łatwością łączą ją z, oferowaną przez Tarę Jarmon, elegancją. Wszystkie stroje przez nią zaprojektowane wpisują się w sposób naturalny w ponadczasową klasykę. Tara Jarmon, która jest paryską projektantką mody swoim imieniem i nazwiskiem opatentowała linię odzieżową ponad 20 lat temu. Swoją przygodę z modą rozpoczęła w Kalifornii. Teraz jest właścicielką 23 wolnostojących butików Tara Jatmon i ponad 80 sklepów rozsianych po całej Europie i Azji.

Marka Tara Jarmon

Cała marka jaką jest Tara Jarmon, to uosobienie kobiecości, zmysłowości, a przede wszystkim elegancji. Sukienki tej paryskiej marki są idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które lubią ubrania proste oddające klimat stolicy Francji, Paryża. Dodatkowo idealnie podkreślają dziewczęcą zalotność. Wszystkie projekty Tary Jarmon, pomimo swojej prostoty, są strojami bardzo uniwersalnymi. Wpasują się w każde miejsce i każdy czas. Będą pasować na wszystkie spotkania, dlatego też pokochały je już miliony kobiet na całym świecie. Oferowany przez Tarę Jarmon styl przyciąga wiele spojrzeń zarówno mężczyzn, jak i innych kobiet. Z pewnością założone kreacje będą podkreślać wyjątkowe chwile, a zastosowane połączenia materiałów z dodatkami zjawiskowo wkomponują się w wyjątkowość sytuacji.

Paryska wieża Eiffla

Co charakteryzuje markę?

W każdym butiku projektantki, klientki znajdą wyselekcjonowane propozycje ubrań, w których każda kobieta wygląda bardzo szykownie. Stroje te dodają pewności siebie i poprawiają nastrój. Marka Tara Jarmon cechuje się ponadto nowoczesnością i oryginalnością. Do cech charakterystycznych należą, stosowane przez projektantkę, detale takie jak: kokardy, kwiaty, hafty czy biżuteryjne wykończenia. Tara Jarmon wykorzystuje w swoich kolekcjach wysokiej jakości materiały, które są bardzo przyjemne dla ciała, dlatego tak wiele kobiet ma ich całe mnóstwo w swoich garderobach. Do najbardziej wyszukanych tkanin, z których Tara Jarmon projektuje swoje kolekcje zalicza się: muślin, bawełnę, aksamit i satynę – atutem tego asortymentu jest to, że wszystkie wspomniane materiały są w pełni naturalne. Ponadto stroje zaprojektowane przez Paryżankę cechuje świeżość, kobiecość i zwiewność. Paradoksalnie ostatnia cecha nie powoduje, że owe ubrania są przystosowane tylko do ciepłych pór roku, a wręcz przeciwnie: sprawdzają się w każdą pogodę i jak wspominano wcześniej, w każde miejsce i otoczenie towarzyskie.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/10/dziewczyna-w-stylizacji-pin-up-1200x836.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/10/dziewczyna-w-stylizacji-pin-up-420x293.jpgBeauty WomenModakobiety,moda,paryżParyżanki to kobiety, które słyną z wyszukanego smaku i gustu. Ich niestereotypowy styl przyciąga wiele panien, które poszukują swojego „ja”. Paryżanki na pierwszym miejscu stawiają wygodę i z łatwością łączą ją z, oferowaną przez Tarę Jarmon, elegancją. Wszystkie stroje przez nią zaprojektowane wpisują się w sposób naturalny w ponadczasową...