łazienka

Funkcjonalne i zarazem estetyczne urządzenie łazienki dla wielu osób stanowi nie lada trudność. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu licznych ograniczeń, do których niewątpliwie możemy zaliczyć metraż. Mała powierzchnia połączona z koniecznością umiejscowienia wielu artykułów, tj. wanny, prysznica, umywalki, WC, szafek łazienkowych, a nierzadko również pralki może nastręczyć sporo trudności. Do tego dochodzą liczne drobiazgi do przechowywania, których liczba rośnie wraz z ilością domowników. Układanie ich na otwartych półkach, choć częściowo rozwiązuje problem, w istocie jednak nie stanowi najlepszego pomysłu. Wszechobecny kurz i wilgoć osiadając na tych przedmiotach nakłada na nas zwiększony wysiłek związany z regularnym sprzątaniem. Z pomocą zatem przychodzą podwieszane szafki łazienkowe, które nie tylko dostarczą sporej ilości wolnego miejsca do gromadzenia codziennych artykułów higienicznych i kosmetycznych, ale również nie zajmą podłogi.

Podwieszane szafki łazienkowe panaceum na metrażowe bolączki

Opisywane pomieszczenie, choć najczęściej mocno ograniczone powierzchniowo, w dodatku bez dostępu do okna, nakłada obowiązek magazynowania wielu drobnych przedmiotów, dla których trudno znaleźć docelowe miejsce. Pomijając kosmetyki, wspomnieć należy o szczoteczkach, paście do zębów, szczotkach, akcesoriach do włosów, suszarkach i prostownicach. W jej wnętrzu trzeba również znaleźć przestrzeń na zmienne ręczniki oraz zapas papieru toaletowego. Nie wspominając o detergentach koniecznych do utrzymania jej w czystości. Z pomocą zatem przychodzą nam podwieszane szafki łazienkowe, wręcz stworzone dla małych powierzchni, pozwalające uzyskać ład i porządek w segregowaniu drobnych artykułów.

Hit mody

Tego rodzaju umeblowanie jest skuteczną alternatywą dla klasycznych, stojących szafek. Nic zatem dziwnego, że zdążyły zjednać szeroką grupę zwolenników, którzy jednomyślnym głosem doceniają ich praktyczne wykorzystanie. Choć wyróżniają się wysokimi walorami pojemnościowymi, nie zajmują miejsca na podłodze. Umożliwiają takie zagospodarowanie ścian, aby nie zagracać powierzchni. A do tego, ułatwiają utrzymanie ładu, porządku i czystości. Podwieszane szafki łazienkowe umożliwiają dostęp do podłóg, dzięki czemu jej codzienne mycie nie stanowi żadnego problemu. Te klasyczne, stojące, niestety nie dają takiej sposobności. Aby zatem porządnie wysprzątać, należy je przestawiać. A w przypadku ograniczonej powierzchni może to być nie lada wyczynem.

Jakie propozycje?

Do najpopularniejszych podwieszanych szafek łazienkowych można zaliczyć te, na których montuje się umywalkę. Takie rozwiązanie skrywa w sobie dwie zalety. Nie tylko umożliwia funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni do przechowywania, ale również maskuje odpływ. W zależności od osobistych preferencji, możemy postawić na niej stylową misę lub pójść z duchem nowoczesności i wpuścić w blat. Równie ciekawie prezentują się słupki. Wąskie, nie zabierające zbyt dużo przestrzeni, ale wysokie, pozwalające pomieścić wiele rzeczy. Propozycje szafek, które pomogą zorganizować przestrzeń w łazience można znaleźć na stronie: http://www.fajnalazienka.com/pol_m_meble-lazienkowe_szafki-lazienkowe-743.html.

Jeśli zatem stoimy przed koniecznością przeprowadzenia remontu łazienki, warto skierować się ku podwieszanym szafkom łazienkowym. Ogrom zalet, jakimi bezsprzecznie się charakteryzują, przekona do siebie niejednego sceptyka.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/szafki-lazienkowe-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/szafki-lazienkowe-420x280.jpgBeauty WomenLifestyledom,łazienka,meble,poradyFunkcjonalne i zarazem estetyczne urządzenie łazienki dla wielu osób stanowi nie lada trudność. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu licznych ograniczeń, do których niewątpliwie możemy zaliczyć metraż. Mała powierzchnia połączona z koniecznością umiejscowienia wielu artykułów, tj. wanny, prysznica, umywalki, WC, szafek łazienkowych, a nierzadko również pralki może nastręczyć sporo trudności....