kobieta

Ginekologia estetyczna zyskuje coraz większą popularność, choć kobiety, które korzystają z jej dokonań, nie potrafią głośno mówić o zaletach istnienia tej gałęzi medycyny. Tymczasem niewiele osób wie, że zabiegi plastyczne sfery intymnej służą zdrowiu i jego profilaktyce, a nie poprawianiu urody. Najczęstsze powody, które skłaniają kobiety do zainteresowania się ginekologią estetyczną są związane z porodami, wiekiem lub wadami wrodzonymi i dotyczą niemal wszystkich kobiet.

Jesteśmy mamami

Wysiłek, którego doświadcza ciało kobiety w trakcie ciąży i porodu, jest przyczyną niechcianych zmian fizycznych. Dodatkowo, bardzo często kobiety poddawane są także zabiegowi epizjotomii, czyli nacięciu krocza. Zarówno sam poród, jak i niewłaściwe wykonanie zszycia, mogą być przyczyną efektu „luźnej pochwy”, który nie tylko negatywnie wpływa na doznania seksualne, ale i sprzyja występowaniu bardzo częstych infekcji. Lifting krocza – jeden z najczęstszych zabiegów, o które pytają kobiety, jest w stanie przywrócić komfort w ciągu kilku tygodni od jego wykonania.

Troszczymy się o zdrowie

Czas menopauzy może przynieść niepokojące zmiany fizyczne. Przykładowo, spadek poziomu estrogenów jest równoznaczny z pojawieniem się np. suchości pochwy, a jej skutki to z kolei nawracające infekcje. W tym przypadku lekarz może zalecić mezoterapię, która przywróci naturalną pracę śluzówki pochwy. W okresie menopauzy bardzo często pojawia się, podobnie jak po porodzie, dokuczliwe i wstydliwe nietrzymanie moczu, które z kolei może powstrzymać korekcja laserowa.

Dbamy o życie intymne

Brak wysokiej satysfakcji płynącej z seksu może mieć związek z kobiecą psychiką albo indywidualną budową sfer intymnych. Konsultacje z ginekologiem zazwyczaj sprawiają, że wiele kobiet decyduje się na zabieg powiększania punktu G lub plastykę łechtaczki. W obu przypadkach efekty są bardzo pozytywne i gwarantują kobietom nową, bardzo satysfakcjonującą jakość doznań seksualnych.

Zwalczamy dyskomfort

Innym problemem sfery intymnej, którego doświadczają kobiety, jest ból powodowany przez otarcia zbyt dużych warg sromowych mniejszych. Ta niezwykle częsta przypadłość fizyczna, którą odczuwa wiele kobiet, ma wpływ nie tylko na życie intymne (ból w trakcie stosunku), ale i sposób spędzania wolnego czasu. Z takim problemem estetycznym trudno jest bowiem jeździć na rowerze lub uprawiać jazdę konną. Odpowiedzią na te dolegliwości może być laserowa korekta warg, która jest niemal bezbolesna i bardzo skuteczna.

Pielęgnujemy samoakceptację

Kobiety wiedzą, że proces samoakceptacji jest szybki, jeśli po zabiegach ginekologii estetycznej zaczynają doświadczać większego komfortu życia. Poczucie ulgi, większa pewność siebie lub radość z udanego życia seksualnego mogą też znacząco wypływać do poczucie dobrostanu kobiet i ich otoczenia. W wielu przypadkach wykonany zabieg wiąże się ze zniknięciem skrywanego kompleksu, który był odpowiedzialny za obniżanie nastroju lub doświadczanie poczucia niższości.

Poszukując informacji o zabiegach ginekologii estetycznej, warto skierować swoje kroki do lekarza i zaufać specjaliście, który posiada wiedzę i doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt.

Dr Leszek Czekański z Radomskiego Centrum Ginekologiczno-Położniczego potwierdza, że: dzięki nowoczesnym urządzeniom laserowym, zabiegi ginekologii estetycznej są skuteczne i pozwalają na osiągnięcie zamierzonego efektu w bardzo szybkim czasie, co w pełni wpisuje się w oczekiwania współczesnych kobiet. W niektórych przypadkach ulga przychodzi natychmiast – dodaje dr Czekański.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/07/estetyczna-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/07/estetyczna-420x280.jpgBeauty WomenUrodaginekologia estetyczna,kobieta,uroda,zdrowieGinekologia estetyczna zyskuje coraz większą popularność, choć kobiety, które korzystają z jej dokonań, nie potrafią głośno mówić o zaletach istnienia tej gałęzi medycyny. Tymczasem niewiele osób wie, że zabiegi plastyczne sfery intymnej służą zdrowiu i jego profilaktyce, a nie poprawianiu urody. Najczęstsze powody, które skłaniają kobiety do zainteresowania się...