sukienka

Zapach jest tym elementem, który nęci, kusi, zachwyca lub odpycha. Zapach można rozumieć na wiele różnych sposobów, można odnieść do wielu różnych elementów, sytuacji, produktów. Skoro mowa o zapachach, to niewątpliwie należy wskazać na perfumy. Można używać niskiej jakości perfum, wód zapachowych, ale de facto nie dają one trwałego efektu, a tym samym nie zapewniają czegoś wyjątkowego. Dlatego też jeśli ktoś sięga po perfumy, to warto jest postawić na wysoką jakość. Każdy człowiek w tym względzie ma swoje własne preferencje. Jednym z produktów, jednym z rodzajów perfum dostępnych na rynku są te niszowe. To bardzo specyficzne produkty, które przeznaczone są dla wyjątkowych osób.

Cechy perfum niszowych

Mówiąc o perfumach niszowych, należy wskazać przede wszystkim na to, że są to produkty przeznaczone dla wybranej, wąskiej grupy odbiorców. Można także mówić o wysmakowanych gustach. Perfumy niszowe muszą spełniać bardzo konkretne wymagania. Są zazwyczaj stosowane przez osoby, które mają bardzo konkretne oczekiwania względem zapachu, który będą stosowały. Cena? Zazwyczaj nie jest to najważniejszy aspekt i cecha. Za zapach, który kogoś inspiruje, ten ktoś zazwyczaj jest w stanie sporo zapłacić. Mówiąc o perfumach niszowych, musimy również wskazać na to, że ich ilość na rynku jest ograniczona. Z jednej strony samych odbiorców danego zapachu nie jest zbyt wielu. Poza tym samą ideą zapachów niszowych jest to, aby nie były produkowane na masową skalę. Perfumy niszowe nie są łatwe do zdobycia i to kolejna z cech, którą należy do nich przypisać. W największym skrócie można mówić o:

– unikalności zapachu,

– wysokiej cenie,

– trudnej dostępności,

– ograniczonej ilości na rynku.

Dla kogo te perfumy?

To nie są perfumy dla kogoś, kto po prostu chce ładnie pachnieć. Można powiedzieć, zatem, że są to perfumy dla koneserów odmiennego zapachu. Perfumy niszowe nie mają nic wspólnego z tym, co mamy powszechnie dostępnego w drogeriach. Oczywiście, jeśli ktoś jest tym koneserem, to na pewno nie jest łatwo znaleźć właściwy zapach dla siebie. Zazwyczaj mamy do czynienia z wieloma próbami poszukiwania tego odpowiedniego zapachu perfum. Zanim dana osoba stanie się koneserem danego zapachu, próbuje wielu innych aż do momentu, gdy znajdzie to, co spełni jej najśmielsze oczekiwania. Gdy to nastąpi, to dana osoba po prostu będzie wiedzieć, że dany zapach jest jej przeznaczony, a dany perfum dla niej samej jest właśnie tym niszowym, tym jedynym pośród bardzo wielu innych standardowych.

Źródło: Perfumesco

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/sukienka.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/sukienka-420x280.jpgBeauty WomenZapachyperfumy,uroda,zapachyZapach jest tym elementem, który nęci, kusi, zachwyca lub odpycha. Zapach można rozumieć na wiele różnych sposobów, można odnieść do wielu różnych elementów, sytuacji, produktów. Skoro mowa o zapachach, to niewątpliwie należy wskazać na perfumy. Można używać niskiej jakości perfum, wód zapachowych, ale de facto nie dają one trwałego...