buty

Pokazy mody letniej na sezon 2017 odbywały się już od paru miesięcy. Zaprezentowano na nich nie tylko sukienki i spódnice, ale też różne modele obuwia. Czy pojawiły się wśród nich baleriny skórzane, czy może delikatne i dziewczęce sandałki o kwiatowym motywie?

Lekkie botki

Botki kojarzą się głównie z sezonem jesienno-zimowym. Zakrywają stopę wraz z kawałkiem nogi, teoretycznie ogrzewając te miejsca i chroniąc je przed mroźnym powietrzem. Projektanci obuwia postanowili jednak stworzyć ich letnią wersję. Z całą pewnością nie można jej odmówić oryginalności.

Letnie botki nie muszą być koniecznie krótkie. Sięgają zarówno kostki, jak i samych kolan! Łączą w sobie elegancję z ekstrawagancją, dlatego pewne siebie kobiety odważą się je założyć. Są alternatywą dla balerin skórzanych, dlatego można je łączyć ze zwiewnymi sukienkami czy kontrastować z króciutkimi spódniczkami. Każda wariacja jest dozwolona.

Grube platformy

Buty na platformie na dobre zagościły w sklepach już kilka lat temu. Początkowo miały wyłącznie sportowy charakter, stanowiąc odmianę adidasów i trampek. Teraz projektanci uzupełniają nimi klapki i baleriny skórzane. Sezon letni 2017 to zdecydowany powrót trendów kojarzonych z latami 70.
Nowe platformy nazywa się „flatformami”, gdyż w rzeczywistości nie są one obcasem czy koturnem, ponieważ występują na płaskim obuwiu. Ich toporny i dość masywny design wspaniale łączy się z letnimi, odkrytymi częściami garderoby. Choć bywają one niewygodne, kobiety je pokochały, bo w końcu czego się nie robi dla mody?

Seksowne wiązania

Wśród modowych guru wiązania stały się popularne już jakiś czas temu. Społeczeństwo zaakceptowało je dopiero niedawno, co oczywiście zostało zauważone przez producentów obuwia. Tworząc buty letnie, uwzględniają w swoich projektach fantazyjne wstążki i zmysłowe wiązania.
Dodatkowe elementy występują na sandałkach, balerinach skórzanych czy nawet wysokich szpilkach. Mogą dość wyraźnie skracać nogi, dlatego niższe kobiety powinny ich raczej unikać.

Artykuł powstał w oparciu o materiały znalezione na Noevision.pl

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/07/buty-e1500188179212.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/07/buty-420x237.jpgBeauty WomenModabuty,lato,moda,obuwiePokazy mody letniej na sezon 2017 odbywały się już od paru miesięcy. Zaprezentowano na nich nie tylko sukienki i spódnice, ale też różne modele obuwia. Czy pojawiły się wśród nich baleriny skórzane, czy może delikatne i dziewczęce sandałki o kwiatowym motywie? Lekkie botki Botki kojarzą się głównie z sezonem jesienno-zimowym. Zakrywają...