uśmiech

Estetycznie wyglądające zęby to klucz do pięknego uśmiechu, który jest naszą najważniejszą wizytówką w kontaktach z innymi ludźmi. To na podstawie zewnętrznej prezencji jesteśmy najczęściej uznawani za atrakcyjnych i interesujących. Co jednak zrobić, gdy nasz uśmiech nie przedstawia się najlepiej i szpecą go żółte zęby, które chętnie schowalibyśmy przed światem? Dobra wiadomość jest taka, że istnieje skuteczny sposób, aby uporać się z tym niewygodnym problemem. Zabieg wybielania zębów z nowoczesnym preparatem Opalescence to świetna metoda na pozbycie się kompleksów.

Czym jest Opalescence i jak działa?

Preparat Opalescence to innowacyjny żel, który wykorzystuje się przy profesjonalnych zabiegach wybielania zębów. Cały proces przeprowadza się w gabinecie stomatologicznym. Środek jest aplikowany bezpośrednio na zęby, a przed jego nałożeniem zabezpiecza się dziąsła światłoutwardzalną żywicą lub innym środkiem uszczelniającym. Stomatolog nakłada ściśle określoną warstwę żelu o grubości od 0,5 do 1 mm. Po ok. 20 minutach usuwa się go, razem z ochronną żywicą, przy pomocy specjalnego ssaka. Wyraźne wybielenie zębów jest widoczne już po pierwszej wizycie, co jest naprawdę imponującym wynikiem w porównaniu z innymi stosowanymi na rynku preparatami. Zabieg można bezpiecznie powtarzać według indywidualnych potrzeb pacjenta, co podkreśla ekspert z warszawskiej kliniki stomatologicznej Smile Design Clinic. Kuracja nie powoduje praktycznie żadnego dyskomfortu i jest bezbolesna. Dodatkową zaletą metody jest fakt, że nie jest konieczne naświetlanie żelu lampą polimeryzacyjną.

Opalescence efektywnie pozbywa się wszelkich przebarwień różnego pochodzenia i pozwala na nadanie zębom równomiernego, jednolitego kolorytu. Osiągnięta tym sposobem biel wygląda niezwykle naturalnie – zupełnie, jakby była efektem codziennej pielęgnacji całkowicie zdrowych zębów. Ponadto wnikliwe badania kliniczne, przeprowadzone przez renomowaną instytucję American Association of Dental Research, jednoznacznie potwierdziły, że Opalescence znacznie łagodzi nadwrażliwość, ma także silne działanie przeciwpróchnicze i zwiększa twardość szkliwa, dbając o jego ogólny stan.

Przydatne informacje

  • Żel Opalescence ma liczne zalety i korzystanie z niego gwarantuje wiele korzyści. Zabieg wybielania przeprowadza się szybko i łatwo. Nie naraża on pacjenta na żadne skutki uboczne. Efekt wybielania objawia się w pełni po 2 tygodniach od zakończenia kuracji i jest długotrwały; utrzymuje się średnio przez 1-1,5 roku, po czym należy go odświeżyć.
  • Co ciekawe, strzykawki produkuje się w trzech kolorach, które oznaczają różne smaki preparatu: kolor łososiowy – melon, kolor zielony – mięta, kolor niebieski – bezsmakowy.
  • Produkt oparty został na nadtlenku karbamidu i opracowany na bazie innowacyjnej formuły Whitening, co przyczynia się do jego wysokiej skuteczności i zachwycającego efektu końcowego. Zęby zostają wybielone nawet o kilka tonów.

Opalescence to wyjątkowy produkt, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Na jego korzyść świadczy satysfakcja licznego grona osób, które przetestowały żel na własnych zębach. Przekonaj się sam!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/12/smile2-1200x865.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/12/smile2-420x303.jpgBeauty WomenUrodauśmiech,wybielanie,zębyEstetycznie wyglądające zęby to klucz do pięknego uśmiechu, który jest naszą najważniejszą wizytówką w kontaktach z innymi ludźmi. To na podstawie zewnętrznej prezencji jesteśmy najczęściej uznawani za atrakcyjnych i interesujących. Co jednak zrobić, gdy nasz uśmiech nie przedstawia się najlepiej i szpecą go żółte zęby, które chętnie schowalibyśmy przed...