kobieta

Niezależnie od pory roku, każda z nas marzy o gładkiej, wolnej od zmarszczek, jednolitej skórze. Oznaki upływającego czasu w postaci przebarwień czy plam oraz nierówny kolor skóry często stanowią przyczynę naszych kompleksów. Chcesz zapomnieć o tym problemie? Marzysz o poprawie stanu swojej cery i szukasz najlepszych rozwiązań? Zobacz, jak radzić sobie z nierównym kolorem skóry. Poznaj także przyczyny tego problemu i zacznij zapobiegać przebarwieniom!

Winne nie tylko promienie UV

Jednym z najczęściej wymienianych powodów przebarwień są szkodliwe promienie UV, groźne nie tylko latem. Ich działanie sprzyja powstawaniu niezbyt estetycznych plam na skórze, które najchętniej skrywamy pod grubą warstwą podkładu. Jak się jednak okazuje, nierówny kolor skóry może mieć też inne podłoże. Częstymi przyczynami są m.in. nadmiar melaniny, zaburzenia hormonalne, przebyty trądzik bądź starzenie się skóry. Zamiast więc ukrywać pojawiające się plamy i przebarwienia, zacznij walczyć z tym problemem. Przekonaj się, że gładka cera oraz jej równomierny koloryt są w zasięgu Twojej ręki. Nie bagatelizuj tego typu plam i przebarwień.

 Zadbaj o codzienną pielęgnację

Bez względu na rodzaj czy wiek Twojej skóry, podstawą wszelkich działań jest właściwa pielęgnacja. Jeśli chcesz cieszyć się gładką i promienną cerą, nie możesz poprzestać na samym oczyszczaniu twarzy. Co więcej, do codziennej pielęgnacji musisz używać kosmetyków z odpowiednim składem. Myjąc twarz produktami zawierającymi mydło, popełniasz poważny błąd. Tylko kosmetyki przeznaczone do oczyszczania twarzy nie podrażniają jej ani nie wysuszają. Nie zapominaj również o dalszych krokach codziennej pielęgnacji. Niech Twoim nawykiem stanie się nawilżanie skóry czy jej oczyszczanie przy użyciu toniku oraz peelingu. Zawsze dobieraj kosmetyki do rodzaju cery i problemu, z jakim aktualnie się borykasz. Nie bagatelizuj przebarwień, ale postaraj się zniwelować przyczyny ich powstawania.

 Postaw na profesjonalne kosmetyki

Skóra ze skłonnościami do przebarwień, plam oraz innego rodzaju niedoskonałości wymaga profesjonalnej pielęgnacji. Jeśli postawisz na sprawdzone kosmetyki, walka z tego typu dolegliwościami będzie o wiele skuteczniejsza. Jeżeli szukasz najwyższej jakości produktów, sięgnij po kosmetyki Sesderma z serii Azelac RU czy Vitises Nano. To sprawdzone, skuteczne i bezpieczne dla Twojej skóry preparaty. Regulują depigmentację skórną oraz objawy fotostarzenia skóry. Obfitują w cenne składniki, takie jak retinol czy kwas azelainowy. Dodatkowo, do wyboru masz lekką oraz szybko wchłaniającą się formułę typu krem-żel, żel bądź intensywnie działające serum. Jeśli zaczniesz regularnie dbać o cerę i walczyć z przebarwieniami skóry w profesjonalny sposób, unikniesz kosztownych zabiegów u dermatologa. Zacznij rozsądnie dobierać kosmetyki i przekonaj się, że jakość ma znaczenie!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/11/23112946_1396445947143997_734800725_o-1200x730.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/11/23112946_1396445947143997_734800725_o-420x256.jpgBeauty WomenUrodakobieta,pielęgnacja,skóra,urodaNiezależnie od pory roku, każda z nas marzy o gładkiej, wolnej od zmarszczek, jednolitej skórze. Oznaki upływającego czasu w postaci przebarwień czy plam oraz nierówny kolor skóry często stanowią przyczynę naszych kompleksów. Chcesz zapomnieć o tym problemie? Marzysz o poprawie stanu swojej cery i szukasz najlepszych rozwiązań? Zobacz, jak...