włosy

Świat modnych dodatków zwariował na punkcie nausznic. Kolczyki o niespotykanych kształtach stały się upragnioną ozdobą każdej kobiety. Nosimy je na co dzień i od święta, zakładamy do pracy oraz na uczelnię. Nausznice towarzyszą nam podczas randek, imprez rodzinnych, jak również niezobowiązujących wyjść z domu. To nasze najlepsze przyjaciółki i najpiękniejsze dodatki do wielu stylizacji. Przekonaj się, czy znasz już wszystkie rodzaje nausznic, a potem znajdź model dla siebie.

Biżuteria, która modnie urozmaici outfit

Bez nausznic kariera kolczyków nie rozwinęłaby się w tak szybkim tempie. Ozdoby do uszu zaczęły bić rekordy popularności kiedy okazało się, że zamiast tradycyjnie akcentować płatek, mogą okalać całą małżowinę. Niesamowite układy eleganckich nausznic sprawiają, że codziennie dziesiątki kobiet zastępują swoje ukochane sztyfty projektami, o jakich jeszcze parę lat temu nie śniło się twórcom biżuterii. Ear jackets, ear cuffs, ear crawlers – z łańcuszkiem lub z bogato stylizowanymi nakładkami – odkąd zapanowały na ulicach, nic już nie jest takie samo.

Oryginalne kolczyki oplatające ucho, w zależności od ich projektanta, przybierają różne kształty. Polscy twórcy biżuterii stawiają na nowoczesne wzory, zrealizowane przy użyciu klasycznych materiałów. W butiku Ani Kruk są dostępne nausznice w rozmaitych wariantach – https://aniakruk.pl/tagi/nausznice.html. Do wyboru mamy srebrne ozdoby przeznaczone na jedno ucho, złote kolczyki w niesymetrycznych parach i dużo innych, równie interesujących modeli. Część z nich posiada delikatny łańcuszek do zapięcia na wybranym uchu. Pozostałe nosi się podobnie do zwykłych kolczyków, różnica polega na wielkości ozdoby. Nausznice są większe niż dobrze nam znane kamyczki na sztyftach. Widać je już z bardzo daleka. Jeśli zwiążemy włosy do tyłu, będą one stanowiły znakomite rozświetlenie całej twarzy.

kolczyk

Nausznice mają jedną wadę – uzależniają

Każda kobieta, która raz założyła nausznicę i przejrzała się w lustrze, będzie chciała to robić cały czas. Na tym polega jedyna wada tych niecodziennych ozdób. Niespotykane rozwiązania, przepiękne kształty uformowane w zwierzęta, rośliny lub symbole… to wszystko sprawia, że wciąż chcemy więcej. Nausznice nie są drogim luksusem, dlatego posiadanie kilku par nie będzie dla nikogo wydatkiem niemożliwym do zrealizowania. Jednak w miarę uzupełniania swojej szkatułki z biżuterią o kolejne modele, będzie rosło nasze pragnienie posiadania wszystkich typów tych kolczyków.

Uważając, żeby się nie zapomnieć, korzystajmy z dobroczynnych właściwości nausznic, które poprawiają nastrój i wywołują uśmiech na twarzach kobiet. Co więcej, oryginalne nausznice jak też kolczyki stylizowane na nie, są uniwersalnym dodatkiem do stylizacji dziennych i wieczorowych. Eleganckie projekty wysadzane kamieniami zrobią furorę na przyjęciach, natomiast ozdoby w stylu ear jackets przyciągną wszystkie spojrzenia na dyskotece lub szalonej domówce.

nausznica

Jeżeli wciąż nie znalazłaś nausznicy stworzonej dla Ciebie, zainspiruj się, oglądając pokazy mody. Modelki w nausznicach prezentują najmodniejsze w tym sezonie ubrania. Pamiętaj, że w razie wątpliwości, który rodzaj kolczyków wybrać, możesz przetestować kilka z nich. Wypróbuj odmienne typy nausznic, reprezentujące zupełnie inne style: elegancki, codzienny, rockowy. Systematycznie uzupełniaj swoją kolekcję, kompletując nausznice na różne okazje.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/03/włosy.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/03/włosy-420x280.jpgBeauty WomenModakolczyki,moda,nauszniceŚwiat modnych dodatków zwariował na punkcie nausznic. Kolczyki o niespotykanych kształtach stały się upragnioną ozdobą każdej kobiety. Nosimy je na co dzień i od święta, zakładamy do pracy oraz na uczelnię. Nausznice towarzyszą nam podczas randek, imprez rodzinnych, jak również niezobowiązujących wyjść z domu. To nasze najlepsze przyjaciółki i...