Ekskluzywne narzuty na kanapę i fotele zaprojektowane z myślą o dekoracji do wnętrza. Korzyści, jakie płyną z tego produktu, czyli ochrona mebli do siedzenia oraz mebli do spania, zachowanie koloru od nowości. Uniknięcie prania ręcznego elementów z materiału na meblu, szybsze jego użytkowanie bez namaczania, jedynie zdjęcie narzuty.

Sofa, wersalka, łoże sypialniane są to meble częstego użytku.

Narzuta może stać się bardzo ważnym elementem wystroju, a zwłaszcza, gdy domownicy za dnia spędzają sporo czasu zasiadając na sofie lub fotelu. Używają tych mebli, spożywając równocześnie śniadanie, pijąc napoje i oczywiście nie obejdzie się bez upadku pożywienia lub kropli napoju na materiał. Materiał, który jest bezpośrednio obszyty na meblu, spowoduje to niechlujny wygląd, zaniedbany, poplamiony tu i ówdzie.

Przyszedł czas odwiedzin, goście szykują się na odwiedzenie nas, jednak będą się czuli skrępowanie, gdy spoczną na pobrudzonym meblu. Dlatego, przed przybyciem gości można wyciągnąć i rozłożyć na sofie narzutę. A można i zmienić dotychczasową narzutę, a nałożyć nową, świeża, pachnąca jeszcze nowością. Goście poczują się dobrze przyjęci, będą siedzieć wygodnie na czystym meblu.

Narzuta może zupełnie odmienić wnętrze, stworzyć atrakcyjny charakter salonu lub pokoju. Jej klasyczny wzór, łagodny dla oczu i dobrego samopoczucia, odszykuje wnętrze. A wieczorne czytanie książki przy lampie, lampce dobrego wina to ta mała chwila relaksu.

Nowe meble, po miesiącu ich wygląd przyprawia o zawrót głowy.

Nowo zakupione rzeczy, jak meble, fotele, długo nie będą pachniały nowością. One pozostawione bez nakrycia zostaną zniszczone, poplamione, okryte kurzem, pokryte zaciekami z kawy, herbaty, czy wina. A gdy spożywamy posiłki, to musimy się pogodzić z tym, że małe dzieci mają pożywienie wszędzie, na ścianie, na dywanie i wersalce.
Poszanowanie mebli należy wziąć sobie w nawyk, dobrze je zasłonić narzutą, materiałem, który łatwo zdjąć i wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba. W ten sposób weźmiemy sobie w nawyk, że nie uszanujemy mebli do siedzenia i spania, gdy je nie zasłonimy narzutą.

Narzuta o kwiatowych akcentach w kolorze miętowym – różowym. Jej rozmiary wynoszą 170 * 210 cm, ona pasuje idealnie do sypialni, na sofę lub wersalkę. Tło wykonane w białym kolorze, widoczne połączenie materiału w romby. Materiał użyty został w 100 % z poliestru, wykonany nietypową metodą, bez szycia.
Reasumując, narzuta to element, który został stworzony, aby zasłonił meble, zmienił charakter wnętrza, umożliwił również częste wylegiwanie się na łożu w sypiali.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/fabric-2435402_960_720-e1503219245769.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/fabric-2435402_960_720-420x214.jpgBeauty WomenLifestyledom,narzuta,poradyEkskluzywne narzuty na kanapę i fotele zaprojektowane z myślą o dekoracji do wnętrza. Korzyści, jakie płyną z tego produktu, czyli ochrona mebli do siedzenia oraz mebli do spania, zachowanie koloru od nowości. Uniknięcie prania ręcznego elementów z materiału na meblu, szybsze jego użytkowanie bez namaczania, jedynie zdjęcie narzuty. Sofa, wersalka,...