sukienka

Każda kobieta pragnie czuć się piękna i elegancka. Nawet na co dzień staramy się wzbogacić swój strój biżuterią, która podkreśla styl i fason. Jednakże są szczególne okazje kiedy chcemy w jeszcze większym stopniu poprawić swój wygląd. Wybierając sukienkę pamiętajmy o dodatkach, a takimi właśnie jest biżuteria.

Biżuteria do sukienki

Bez względu na fakt, czy wybieramy sukienkę wieczorową, czy też codzienną – to ramiona i dekolt kreacji decyduje o tym jaką wybrać biżuterię. Tym samym kształt i wielkość naszyjnika powinna być dobrana idealnie do górnej części sukienki. Źle dobrana biżuteria zepsuje całą naszą stylizację.

Zwracając uwagę na dekolt sukienki miejmy na uwadze, że do dekoltu owalnego można wybrać niewielkie korale, bądź też krótki łańcuszek z efektowną zawieszką. Gdy sukienka ma gorset lub szelki można wybrać śmiałą i okazałą biżuterię, która będzie stanowić jej idealne wykończenie. Dekolt w serek będzie świetnie prezentował się wraz z delikatnym łańcuszkiem lub też wisiorkiem o trójkątnym kształcie. Dekolt karo znakomicie podkreśla biust, dlatego warto skupić na nim uwagę poprzez dobór gustownego, lecz niezbyt strojnego naszyjnika. Mając na uwadze sukienki codzienne, często wykończone stójką zdobić warto biżuterią dekoracyjną. Dozwolone są duże korale, ciężkie naszyjniki i masywne wisiory.

Idealny naszyjnik do sukienki bez ramiączek

Na szczególne okazje, przyjęcia czy bale bardzo często wybieramy sukienki bez ramiączek. To bardzo kobiece propozycje, które podkreślają sylwetkę, dodają paniom blasku i piękna. Jednakże aby sukienka bez ramiączek prezentowała się idealnie, warto wybrać do niej również adekwatny naszyjnik. Jaki powinien być?

Naszyjnik do sukienki bez ramiączek powinien być delikatny, gustowny i przyciągać uwagę. Warto skusić się na nowoczesny wzór i deseń, który bez wątpienia wzbudzi podziw. Obecnie na rynku istnieje szereg różnorodnych naszyjników, które pasują do sukienki bez ramiączek, lecz na szczególną uwagę zasługuje jeden z nich.

Naszyjnik Pearl White Pearl

Naszyjnik Pearl White Pearl to propozycja dla kobiet, które pragną najwyższej jakości, piękna, idealnego gustu i podkreślenia urody swego stroju. Naszyjnik stworzony jest ze srebra próby 925 a także pięknych kryształowych pereł Swarovski. Naszyjnik ma długość 48 centymetrów dzięki czemu idealnie nadaje się do sukienki bez ramiączek.

Cechą charakterystyczną Pearl White Pearl jest elegancja, podkreślona białymi perłami oraz kryształami. Wzór jest klasyczny lecz idealnie wygląda dzięki cyrkoniom. To właśnie dzięki dodatkom naszyjnik wygląda szykownie. Jest idealny zarówno do prostych, jak i wieczorowych kreacji.

Źródło: spark-shop.com

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/12/sukienka-1200x856.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/12/sukienka-420x300.jpgBeauty WomenModakobieta,moda,sukienkaKażda kobieta pragnie czuć się piękna i elegancka. Nawet na co dzień staramy się wzbogacić swój strój biżuterią, która podkreśla styl i fason. Jednakże są szczególne okazje kiedy chcemy w jeszcze większym stopniu poprawić swój wygląd. Wybierając sukienkę pamiętajmy o dodatkach, a takimi właśnie jest biżuteria. Biżuteria do sukienki Bez względu...