paznokcie

Dłonie to wizytówka każdej kobiety, więc warto o nie dbać. Trendy w manicure są bardzo różnorodne! Możemy wybierać w szerokiej gamie kolorystycznej, a w dodatku pojawia się coraz więcej wzorów. Do łask wraca manicure francuski w nowej odsłonie, czy cyrkonie. Dużą popularnością nadal cieszy się ombre. Idealne stylizacje odnajdą dla siebie panie o delikatnym i skromnym guście, jak również te, które lubią wyrazistość i charakter. Sprawdźcie, które pomysły na paznokcie cieszą się największą popularnością!

Manicure francuski wraca do łask, ale… w nowej odsłonie!

Manicure francuski przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością! Stawiały na niego wszystkie Panny Młode i maturzystki na swoim pierwszym prawdziwym balu. Jednak w pewnym momencie stał się passe! W końcu jednak powrócił w zupełnie nowej odsłonie! Fantazyjny French to szalona alternatywa dla klasycznego już białego wykończenia. Już nie musimy się ograniczać do klasycznej biało-różowej kolorystyki. Barwy możemy dobrać do swojego nastroju i stylu, a także możemy dodać różne zdobienia. To sprawia, że manicure francuski stał się znacznie ciekawszy i stawiają na niego znane fashionistki!

Akwarele nie tylko na sezon wiosenno-letni!

Akwarele stały się niezwykle popularne, gdy na rynku pojawiły się specjalne lakiery. Pozwalają one uzyskać na paznokciu prawdziwe dzieło sztuki. Najpopularniejszym wzorem są kwiaty i motyle w delikatnych kolorach. Zdobienie jest na tyle delikatne, byśmy mogli zastosować je na wszystkich paznokciach, zachowując harmonię i lekkość stylizacji. Dlatego przede wszystkim kojarzy nam się z wiosną lub latem. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na bardziej jesienne kolory i stworzyć na paznokciach, np. liście lub dynie. Wówczas zyskamy najmodniejszy manicure w tym sezonie. Warto również pamiętać, że akwarele można łączyć również z innymi wzorami.

Ombre nadal w modzie!

Ombre pojawiło się na rynku kilka lat temu i stale cieszy się ogromną popularnością. Taka technika pozwala uzyskać precyzyjne połączenie kolorów w zupełnie nowym, niecodziennym stylu. Panny Młode szczególnie pokochały baby boomer, który świetnie wygląda w ślubnych stylizacjach. Połączenie białego ornamentu i delikatnego, błyszczącego akcentu, np. cyrkonii od Svarovskiego lub innych biżuteryjnych dodatków stanowi idealne uzupełnienie kreacji. Ombre jednak sprawdza się w wielu wariantach! Wiosną najpopularniejsze stają się pastele, a latem neony. Natomiast jesienią lepiej wyglądają mocne, ciemna barwy. Dlatego jest to idealny manicure na każdą porę roku!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2020/11/paznokcie-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2020/11/paznokcie-420x280.jpgBeauty WomenModapaznokcie,urodaDłonie to wizytówka każdej kobiety, więc warto o nie dbać. Trendy w manicure są bardzo różnorodne! Możemy wybierać w szerokiej gamie kolorystycznej, a w dodatku pojawia się coraz więcej wzorów. Do łask wraca manicure francuski w nowej odsłonie, czy cyrkonie. Dużą popularnością nadal cieszy się ombre. Idealne stylizacje odnajdą...