kobieta

Lato jest tym oczekiwanym okresem w roku gdy z damskich szaf w końcu można wyciągnąć suknie i sukienki. Jednakże, z każdym przemijającym sezonem zmienia się moda. To co dotychczas się gościło w garderobach przestało być na czasie, a górować zaczęły zupełnie inne niż dotychczas style. Tylko co w takim razie należy zachować, co kupić, a co całkowicie skazać na straty? O tym możecie się dowiedzieć w poniższym tekście!

Sukienki na lato

Sukienki są wybawieniem dla wielu kobiet, szczególnie gdy żar leje się z nieba. Przewiewne i z odpowiedniego materiału pozwolą skórze oddychać, a gdy zawieje delikatny wiaterek zapewnią chwilę orzeźwienia. Wśród najpopularniejszych w tym roku będą:

Długość – w tym sezonie króluje długość midi oraz do ziemi. Nie ma znaczenia czy będą to sukienki wieczorowe, czy zwykłe – przeznaczone do chodzenia na co dzień. Krótkim mini mówimy dzisiaj nie!

Krój – tegoroczne letnie sukienki mają być przede wszystkim rozkloszowane. Materiału ma być nawet za dużo. Kobieta musi w nich opływać, a pokazany przez przypadek fragment ciała ma pobudzać wyobraźnię wielu. Tego lata łączymy wygodę z modę, a w przewiewnych tkaninach na pewno będzie lepiej niż w zbyt obcisłych, które co chwila trzeba poprawiać. Tutaj nawet jak coś się źle ułoży, można powiedzieć, że taki był pierwotny zamysł. Długość rękawa i dekoltu nie ma tu zbyt dużego znaczenia. Zarówno pasować będą te długie, krótkie czy na ramiączka.

Wzór – Królują 3 rodzaje. Po pierwsze sukienki w jednolitych kolorach, najlepiej jasnych. Czerni, granatowi i innym temu typu barwom, jeśli nie występują przy nich żadne ozdoby, mówimy stanowcze nie. Po drugie marynarskie wzory. Paski, kotwice, biało-niebieskie kombinacje. To jest to co zwróci uwagę niejednej osoby. Po trzecie kwiaty – i tutaj mamy pole do popisu. Mogą one być duże, mogą być małe, jasne, ciemne, różnobarwne. Wszystko będzie akceptowalne.

Koronka – sukienki koronkowe nie są polecane, chyba że pod ich spotem nie ma dodatkowego materiału lub stanowią przedłużenie ubioru. Wtedy ubiór nie wygląda na ciężki, a osoba, która go nosi może cieszyć się sukienką dopasowaną do pogody.

Jak widać opcji co do wyboru sukienki na lato jest wiele i każda dziewczyna choć jedną z nich powinna znaleźć w swojej szafie, a jeśli tak nie jest oznacza to idealny czas na zakupy!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/05/nature-3339326_1280-1200x825.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/05/nature-3339326_1280-420x289.jpgBeauty WomenModakobieta,moda,sukienkiLato jest tym oczekiwanym okresem w roku gdy z damskich szaf w końcu można wyciągnąć suknie i sukienki. Jednakże, z każdym przemijającym sezonem zmienia się moda. To co dotychczas się gościło w garderobach przestało być na czasie, a górować zaczęły zupełnie inne niż dotychczas style. Tylko co w takim...