włosy

Odżywka Loreal Expert Volumetry to produkt stworzony z myślą o włosach cienkich i delikatnych. Nadaje fryzurze trwałą objętość jednocześnie odżywiając je i wzmacniając. Poznaj odżywkę L’oréal Expert Volumetry i przywitaj nową gęstość włosów.

Na ratunek cienkim włosom

Włosy cienkie potrzebują specjalnej troski. W przeciwieństwie do włosów grubych wymagają więcej składników odżywczych, żeby zyskały zdrowy wygląd. Powierzchnia włosów cienkich jest mniejsza od powierzchni włosów grubych, a co za tym idzie, bardziej przylegają do głowy i ciężej jest im nadać objętość i uzyskać efekt gęstych włosów. Dodatkowo zazwyczaj są delikatne i wrażliwe, przez co potrzebują lekkiej formuły pielęgnującej i odżywiającej. Z pomocą przychodzi L’oréal z odżywka nadająca objętość. Dzięki unikatowemu połączeniu aktywnych składników sprawia, że włosy stają się sprężyste, pogrubione, odżywione i przede wszystkim widocznie zwiększają swoją objętość.

L’oréal Expert Volumetry – ekspert w zwiększaniu objętości cienkich włosów

Odżywka nadająca objętość L’oréal Expert jest po szamponie kolejnym krokiem w pielęgnacji cienkich i delikatnych włosów. Pozwala uzyskać efekt push-up – włosy tuż od nasady unoszą się, stają się bardziej sprężyste, grubsze i widocznie zwiększają swoją objętość. Jest to możliwe dzięki formule opartej na składnikach aktywnych takich jak:

  • Kwas salicylowy – gwarantuje natychmiastowe uniesienie włosów u nasady; oczyszcza skórę głowy z warstwy łojowej, przez co zapobiega przywieraniu kosmyków do skóry głowy.
  • Intra Cylane – dogłębnie odbudowuje i odżywia delikatne włosy zapewniając spektakularne pogrubienie na długościach i końcach.
  • HydraLight – odpowiada za  nawilżenie, sprawia, że włosy stają się delikatne w dotyku i lekkie jak piórko, dzięki czemu nie przylegają do głowy

Odżywka nadająca objętość L’oréal Expert Volumetry skutecznie wzmacnia kosmyki, nie powoduje ich przeciążenia, zapewnia długotrwałą świeżość, zmniejsza ryzyko opadania włókna włosa i przywierania do skóry głowy. W efekcie fryzura staje się gęsta, lekka sprężysta, a włosy zdrowe, nawilżone i miękkie w dotyku.

Pielęgnacja pokonująca grawitację – kosmetyki L’oréal Expert Volumetry

Aby zwiększyć efekt push-up  na swoich włosach zastosuj pełną gamę kosmetyków linii Volumetry. Pozwoli ci to na kompleksową troskę włosów cienkich i delikatnych oraz na spektakularną uniesienie włosów.

  • L’oréal Volumetry Szampon nadający objętość włosom cienkim i delikatnym – oczyszczanie to podstawowy element działania przeciwko przyklapniętej fryzurze; usuwa łój, zanieczyszczenia, kurz z nasady i długości włosów, przez co fryzura zachowuje świeżość i lekkość wspomaga ich uniesienie
  • Spray S.O.S Volume nadający objętość włosom cienkim i delikatnym L’oréal Expert Volumetry – spray powodujacy większą objętość włosów tuż od nasady, kiedy potrzebujesz natychmiastowego odświeżenia i efektu push-up

Jak stosować odżywkę nadającą objętość i wspomóc efekt push-up

Po użyciu oczyszczającego szamponu nałóż na wilgotne włosy odżywkę nadającej objętość  L’oréal Expert Volumetry (porcję wielkości orzecha włoskiego), rozprowadź na całej długości włosów i delikatnie masuj aż do uzyskania piany. Po trzech minutach dokładnie spłucz ją z włosów. W razie potrzeby powtórz. Aby uzyskać jeszcze bardziej efektowną uniesienie włosów użyj suszarki z dyfuzorem i susz włosy z głową skierowaną w dół – dzięki temu pomożesz im odbić się od skóry głowy. Dodatkowo po użyciu odżywki nadającej objętość możesz stylizować swoją fryzurę za pomocą okrągłej, ceramicznej szczotki,  która pozwoli na jeszcze większe uniesienie włosy u nasady.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/08/włosy.pnghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/08/włosy-420x307.pngBeauty WomenWłosyodżywka,uroda,włosyOdżywka Loreal Expert Volumetry to produkt stworzony z myślą o włosach cienkich i delikatnych. Nadaje fryzurze trwałą objętość jednocześnie odżywiając je i wzmacniając. Poznaj odżywkę L’oréal Expert Volumetry i przywitaj nową gęstość włosów. Na ratunek cienkim włosom Włosy cienkie potrzebują specjalnej troski. W przeciwieństwie do włosów grubych wymagają więcej składników odżywczych,...