kobieta

Kto z nas nie chciałby zatrzymać czasu? Chociaż lata nieubłaganie lecą, możemy starać się choć po części powstrzymać konsekwencje nieustannie upływających chwil. Kiedy zauważamy, że nasza skóra traci jędrność i pojawiają się zmarszczki, możemy poddać się zabiegowi z wykorzystaniem urządzenia Dermapen. Na czym polega i jakie są jego efekty?

Urządzenie Dermapen – charakterystyka

Urządzenie Dermapen jest zaawansowanym technologicznie narzędziem, służącym do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Jego kluczowym celem jest pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry, aby mogła się odnawiać w sposób naturalny. Co ważne, Dermapen może być wykorzystywany nie tylko na skórę twarzy, ale również całego ciała, czyli na brzuch, uda czy pośladki. Ma niewielkie rozmiary, dlatego można go bezpiecznie zastosować wokół ust czy w okolicach oczu. Jest niezmiernie precyzyjny, dlatego zapewnia pacjentom oczekiwane efekty.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Jeśli zdecydujemy się na zabieg przy wykorzystaniu urządzenia Dermapen, możemy liczyć na poprawę elastyczności i jędrności cery oraz skóry całego ciała, w zależności od tego, w jakim miejscu zostały przeprowadzone mikronakłuwania – mówi nasz ekspert z Przychodni Specjalistycznej High-Med. Co najważniejsze dla pacjentów, zmarszczki stają się dużo mniej widoczne, a oni odzyskują młodszy wygląd i co za tym idzie – cieszą się lepszym samopoczuciem. Zabieg jest bardzo efektywny, a osoba, która mu się poddała, może bardzo szybko wrócić do codziennych zajęć. Odczuwalny ból jest niewielki, a pacjent ma zapewniony pełen komfort i bezpieczeństwo. Urządzenie zapewnia automatyczną kontrolę głębokości iniekcji oraz szybkość działania i całkowitą sterylność.

Na czym polega zabieg?

Zabieg wykonywany jest maksymalnie w ciągu 45 minut. Skórę smaruje się specjalnym kremem znieczulającym, zmniejszającym przykre doznania. Po dokładnej dezynfekcji lekarz rozpoczyna wykonywanie mikronakłuwań, właściwie dostosowując ich głębokość. W trakcie zabiegu może wystąpić punktowe krwawienie i zaczerwienienie skóry, po jego zakończeniu zaś – delikatne pieczenie i uczucie gorąca. Efekty widać już po 7 dniach, a w celu jak najszybszej regeneracji miejsc poddanych działaniu urządzenia Dermapen, zalecane jest stosowanie odpowiednich masek i podkładów medycznych.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/03/dermapen-1200x817.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/03/dermapen-420x286.jpgBeauty WomenZdrowiechoroby,medycyna,zdrowieKto z nas nie chciałby zatrzymać czasu? Chociaż lata nieubłaganie lecą, możemy starać się choć po części powstrzymać konsekwencje nieustannie upływających chwil. Kiedy zauważamy, że nasza skóra traci jędrność i pojawiają się zmarszczki, możemy poddać się zabiegowi z wykorzystaniem urządzenia Dermapen. Na czym polega i jakie są jego efekty? Urządzenie...