plaża

Lato w pełni, a gdy pogoda dopisuje, warto wybrać się nad morze lub jezioro. Do wyjazdu należy się jednak dobrze przygotować. Nie można zapominać o podstawowym wyposażeniu, jak krem z filtrem, chroniący przed poparzeniami słonecznymi czy duży ręcznik, na którym zmieści się grupa znajomych.

Wiele osób nie przejdzie też obojętnie obok odpowiedniego stroju, w którym zaprezentują się innym plażowiczom.

Przed wyjazdem warto więc udać się na zakupy lub przejrzeć oferty różnorodnych sklepów internetowych, w poszukiwaniu najlepszego stroju. Obecnie, niemal wszystkie sklepy odzieżowe oferują także kostiumy kąpielowe, jest więc z czego wybierać. Najlepiej z reguły wyglądają te dwuczęściowe, których wybór jest olbrzymi. Można więc wyposażyć się w strój o soczystych, letnich barwach, który już z daleka przykuwał będzie uwagę. Dla mniej odważnych osób z kolei, taki kostium może posiadać bardziej subtelne ozdoby, jak drobne kokardki czy falbanki.

Aby dobrze wyglądać na plaży, warto też posiadać odpowiednie buty, by uchronić stopę przed skaleczeniem spowodowanym fragmentem szkła ukrytym pod piaskiem. Sklepy obuwnicze oferują różnego rodzaju obuwie damskie przeznaczone na plażę. Przede wszystkim uwagę zwrócić należy na kolorowe japonki zdobione koralikami lub kwiatami, które stanowić będą doskonałe uzupełnienie stroju. Osoby, które chętniej spędzają czas w wodzie, mogą też wyposażyć się w specjalne obuwie przeznaczone do wody. Tutaj jednak lepiej kierować się nie wyglądem takich butów, a funkcjonalnością i bezpieczeństwem, które mają zapewnić.

Na koniec, aby uzupełnić swój plażowy wizerunek, należy zadbać o odpowiednią torbę, w której schować można ręcznik, balsam do opalania, butelkę wody i drugie śniadanie, a także ulubioną książkę. Torba taka musi być więc duża. Jeśli chodzi zaś o motywy, które powinny się na niej znaleźć, warto zwrócić uwagę na marynarskie paski lub inne tego typu wzory, kojarzące się z plażą, morzem i latem. Ponadto, torba taka z reguły przeznaczona jest tylko na plażę i nie używana jest na co dzień, można więc postawić na wyraziste kolory. Dobrze sprawdzą się tu też motywy roślinne lub zwierzęce, a także modne ostatnio falbany i frędzle. Moda plażowa rządzi się swoimi prawami i aby modnie i ładnie wyglądać, nie można ograniczać się do szarych, mało wyrazistych kolorów, które zwykle nosimy.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/08/young-woman-1745173_1280-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/08/young-woman-1745173_1280-420x280.jpgBeauty WomenModabuty,moda,plażaLato w pełni, a gdy pogoda dopisuje, warto wybrać się nad morze lub jezioro. Do wyjazdu należy się jednak dobrze przygotować. Nie można zapominać o podstawowym wyposażeniu, jak krem z filtrem, chroniący przed poparzeniami słonecznymi czy duży ręcznik, na którym zmieści się grupa znajomych. Wiele osób nie przejdzie też obojętnie...