depilacja laserowa

Jeszcze kilka lat temu kojarzone były przede wszystkim z mało przyjaznymi młodzieńcami w dresach, czającymi się wieczorami w bramach starych kamienic albo wybierającymi się właśnie na mecz swojego ukochanej drużyny piłkarskiej. Ale od pewnego już czasu tak zwane nerki, a więc niezwykle praktyczne oraz wygodne saszetki na pas, nie są już synonimem wcześniej wspomnianych grup. Na ulicach można spotkać zarówno mężczyzn, jak i kobiety w różnym wieku, którzy z upodobaniem noszą nerki. Dlaczego tak się stało i jak wybrać taką saszetkę na pas dla siebie?

Moda na sport

Przede wszystkim ogromny wpływ na popularyzację nerek ma fakt, że od kilku lat mamy do czynienia z ogromną modą na sport i sportową odzież. Nie chodzi tylko o fakt, że coraz więcej osób uprawia jakąś aktywność fizyczną i są stałymi gośćmi na siłowni, ale sportowe stylizacje opuszczają boiska i sale i przenoszą się na ulice, do szkół, na uczelnie, a nawet do pracy. Nikogo już nie dziwi widok kobiet w sukienkach połączonych z adidasami albo trampkami i wygodnym plecakiem czy eleganckiej spódniczce i młodzieżowej kurtce typu bomber. Chcemy wyglądać dobrze, ale chcemy także czuć się komfortowo i wygodnie. Prowadzimy coraz bardziej aktywny tryb życia, łączymy pracę z innymi aktywnościami, spędzamy coraz mniej czasu w domu i cały dzień jesteśmy na nogach – koniecznym jest więc wybór jak najbardziej wygodnych elementów ubioru. I tu pojawia się saszetka na pas.

O ile plecak ma taką przewagę nad torebką, że symetrycznie obciąża nasze ramiona, jest zdrowszy dla naszych pleców i bardzo często o wiele bardziej pojemny, to jednak ma pewien minus – telefon, portfel, klucze, a więc wszystkie ważne dla nas rzeczy, nosimy w plecaku w taki sposób, że tracimy je z oczu. Jeśli nie będziemy wystarczająco uważni, to możemy je niestety stracić. Wystarczy, że ktoś stanie za nami z tyłu w autobusie czy metrze. Saszetka na pas pozwala nam kontrolować i nieustannie pilnować tych ważnych drobiazgów. Dokumenty, portfel, klucze i telefon mieszczą się w nerce bez problemu, a my nie musimy się już martwić, że coś się z nimi stanie. Dlatego saszetka-nerka jest idealnym rozwiązaniem, jeśli zamierzamy przebywać w miejscach, gdzie na relatywnie niewielkiej przestrzeni gromadzi się sporo osób, jak właśnie środki komunikacji miejskiej, galerie handlowe czy koncerty. Nerki to zdecydowanie najpopularniejszy dodatek wszystkich letnich festiwali muzycznych!

Saszetki dla kobiet

Decydując się w końcu na saszetkę na pasek, pragniemy, by pasowała ona do naszego stylu. Na szczęście od kilku lat na rynku obecnych jest wiele firm, które specjalizują się w produkcji ciekawych i niestandardowych nerek. Zapomnijmy więc o typowych, czarnych saszetkach. Możemy przebierać w saszetkach o różnych kolorach, wzorach, materiałach czy kształtach. Saszetka na pas bardzo często jest ozdabiana takimi elementami jak ćwieki, sztuczne futro czy breloki. Każda z nas z pewnością znajdzie model, który w pełni pasować będzie do jej stylu – od sportowego, przez romantyczny i boho po zdecydowanie bardziej ekstrawaganckie rozwiązania.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/depilacja-laserowa-bikini-2600-2-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/depilacja-laserowa-bikini-2600-2-420x280.jpgBeauty WomenModakobieta,moda,sportJeszcze kilka lat temu kojarzone były przede wszystkim z mało przyjaznymi młodzieńcami w dresach, czającymi się wieczorami w bramach starych kamienic albo wybierającymi się właśnie na mecz swojego ukochanej drużyny piłkarskiej. Ale od pewnego już czasu tak zwane nerki, a więc niezwykle praktyczne oraz wygodne saszetki na pas, nie...