kobieta

Staranny demakijaż to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji każdego typu skóry. Zapominając o nim, narażamy tkankę na utratę zdrowego kolorytu, zatkanie porów, a przez to powstawanie niedoskonałości. Najbardziej widoczne i uciążliwe może to być w przypadku skóry trądzikowej i wrażliwej. Również nieodpowiedni preparat do zmywania makijażu nierzadko powoduje rozmaite problemy skórne. Masz skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i przesuszania? Chcesz znaleźć odpowiedni płyn do demakijażu, który ją ukoi i delikatnie nawilży? Wypróbuj preparat Mixa – płyn micelarny przeciw przesuszeniu i pokochaj swoją gładką, piękną skórę!

Mixa – płyn micelarny przeciw przesuszeniu, czyli jak zmywać makijaż ze skóry suchej

Aby dokładnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia z twarzy, która łatwo oddaje wilgoć i brak jej wystarczającej ilości sebum, należy trzymać się kilku podstawowych zasad.

 1. Nie używaj bardzo ciepłej wody – to jedynie zwiększy uczucie suchości i ściągnięcia.
 2. Pamiętaj o nawilżeniu – nawet podczas demakijażu! Wybierz preparat ze składnikami, które pozwolą ci zatrzymać wodę w naskórku.
 3. Nie pocieraj! Nadmierne tarcie może naruszyć skórę i spowodować podrażnienia, dlatego najlepszym wyborem będzie tu płyn micelarny.
 4. Wybierz preparat o naturalnym pH – w ten sposób wspomożesz działanie funkcji ochronnych tkanki.
 5. Znajdź kosmetyk ze składnikiem łagodzącym podrażnienia, np. pantenolem lub alantoiną. Skóra sucha bywa na nie podatna ze względu na niedobór wytwarzania naturalnej warstwy ochronnej – sebum.

Mixa płyn micelarny – twój sposób na demakijaż bez podrażnień!

Mixa płyn micelarny przeciw przesuszaniu to wyjątkowo skuteczny, a jednocześnie łagodny preparat do usuwania makijażu. Szczególnie polecany jest on paniom, które:

 • odczuwają dyskomfort skóry twarzy na skutek działania zmiennych lub skrajnych czynników zewnętrznych – np. temperatury lub zanieczyszczeń,
 • mają skłonność do alergii skórnych,
 • są posiadaczkami skóry suchej lub bardzo suchej,
 • często muszą borykać się z podrażnieniami skóry,
 • po demakijażu zwykle odczuwają nieprzyjemne ściągnięcie, a nawet pieczenie czy szczypanie twarzy,
 • mają kłopot z podrażnioną skórą pod oczami,
 • szukają preparatu do zmywania makijażu dla szczególnie wrażliwej skóry.

Mixa – płyn micelarny przeciw przesuszeniu – jak działa na naszą skórę

Swoją niezwykłą skuteczność w usuwaniu makijażu bez podrażnień Mixa – płyn micelarny przeciw przesuszeniu zawdzięcza swojej unikatowej formule:

 • niezwykle prosty, krótki skład pozwala na znaczne zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienie reakcji alergicznej, zaczerwienienia na twarzy lub problemów z podrażnioną skórą,
 • zawartość gliceryny – to doskonały humektant, dzięki czemu głęboko nawilża tkankę, pozwalając jej zatrzymać wilgoć we wnętrzu,
 • pH 5,5 – identyczne z naturalnym odczynem ludzkiej skóry, dzięki czemu preparat nie narusza jej naturalnej bariery ochronnej,
 • dodatek pantenolu – czyli inaczej witaminy B5, zwalcza szorstkość i działa łagodząco na podrażnioną skórę twarzy, ponadto wspomaga procesy gojenia i nawilża tkankę,
 • zawartość miceli – maleńkich kuleczek, zawierających cząsteczki hydrofilowe i lipofilowe, dzięki czemu dokładnie usuną wszelkie rodzaje zanieczyszczeń ze skóry.

Tolerancja przez skórę produktu Mixa została przetestowana na wrażliwej skórze zarówno twarzy, jak i powiek. Ponadto preparat nie zawiera parabenów czy wysuszającego alkoholu, co czyni go wyjątkowo delikatnym.

Masz już dosyć ciągłych podrażnień po demakijażu? Pragniesz, aby twoja twarz pozostała gładka, bez zaczerwienień lub nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia? Dzięki produktowi Mixa – płynowi micelarnemu przeciw przesuszeniu, zapomnisz o nadmiernym przesuszeniu i niepożądanych reakcjach skóry! Wypróbuj go i przekonaj się sama!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/zabiegi-z-wykorzystaniem-lasera-1200x799.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/zabiegi-z-wykorzystaniem-lasera-420x280.jpgBeauty WomenUrodademakijaż,kobieta,urodaStaranny demakijaż to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji każdego typu skóry. Zapominając o nim, narażamy tkankę na utratę zdrowego kolorytu, zatkanie porów, a przez to powstawanie niedoskonałości. Najbardziej widoczne i uciążliwe może to być w przypadku skóry trądzikowej i wrażliwej. Również nieodpowiedni preparat do zmywania makijażu nierzadko powoduje rozmaite...